SPORT

Draci nedokázali udolat Valašské Meziříčí

19. listopadu 2008, 05:55, simi
Draci nedokázali udolat Valašské Meziříčí Šumperk - V 18. kole hokejové 2. ligy zajížděli šumperští Draci na led průběžně vedoucího týmu tabulky, Valašského Meziříčí.
Draci sice na ledě Bobrů dvakrát vedli o dva góly, avšak do vítězného konce se jim utkání přivést nepodařilo. Šumperští hokejisté otevřeli skóre již ve 2. minutě, kdy Drábkovi nahrál Novosad. Sedm minut na to dokonce Duba zvýšil na 2:0 a za tohoto stavu také první třetina skončila.

První polovina prostřední části hry se obešla bez branek, pak ale začala úřadovat zřejmě největší hvězda letošního ročníku druhé ligy Pavel Šebesta v dresu Valašského Meziříčí. V 31. minutě nejprve připravil snížení pro Dvořáka, a přestože mezitím dokázal vrátit dvoubrankový náskok na stranu hostů Ambruz, byl to právě Šebesta, kdo dvěma góly v samém závěru druhé třetiny zapříčinil to, že se prakticky začínalo od začátku.

3:3 po dvou třetinách dávalo tušit tuhý boj v závěrečné dvacetiminutovce. To nebylo daleko od pravdy. Draci začali lépe a v 47. minutě poslal hostující tým do vedení Stejskal, kterému nahráli Drábek a Novosad. V 49. minutě bylo vedení svěřenců trenéra Jiřího Režnara znovu dvoubrankové. Zasloužil se o to Aleš Holík. Bohužel poté přišel znovu nápor Bobrů a výsledkem bylo opět snížení a vzápětí vyrovnání. Nejprve se v 53. minutě prosadil bývalý vynikající prvoligový hráč Dalibor Sochorek a snížil tak na 4:5 a vzápětí zařídil prodloužení meziříčský Varga - 5:5.

Naneštěstí prodloužení se hrálo pouhopouhých 41 sekund, protože po této době rozhodl o vítězství 6:5 pro Bobry Martiník. Bod navíc si tak připsalo Valašské Meziříčí a upevnilo si tak vedoucí pozici v tabulce.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.