SPORT

Draci na úvod play-out prohráli v Písku

25. února 2012, 20:29, téma HOKEJ, Michal Šíma
Písek - Svěřenci trenéra Radka Kučery zahájili poslední desetizápasovou část sezony porážkou na ledě Písku.
 Souboj zklamaných nepostoupivších do play-off začal tak, jak se očekávalo. Ačkoli Šumperk na vyřazovací boje v podstatě ani neměl pomyšlení, přizpůsobil se vlažnějšímu a bez výrazné motivace hrajícím domácím. Ti byli i tak aktivnější a vytvořili si více náznaků, avšak Štůrala vše pochytal.
Co se týče gólů, takřka vše podstatné se odehrálo mezi 26. a 29. minutou. Nejprve se prosadil Zacpálek střelou od modré. Bohužel, tento nadějný bek byl na hřišti podobně jako ve středu další střelec Žálčík, na ledě v dresu soupeře a ne hájící barvy svého rodiště Šumperka. 

Draci však našli odpověď velmi rychle. V přesilové hře vystřelil Haas a v poslední době skvěle hrající Červenka z dorážky vyrovnal - 1:1. O další minutu později ale Písek znovu vedl po teči Ferebauera.
V dalším průběhu utkání se hosté snažili o vyrovnání. Ve dvou šancích byl Brunec, ale pokaždé ztroskotal na Sedláčkovi.

V závěru si Draci boj o prodloužení zkomplikovali vyloučením a deset vteřin před koncem navíc zpečetil vítězství Písku Suja. 

Porážka v Písku a zároveň vítězství Berouna v Kadani tak znamenají snížení náskoku na barážové pozice na deset bodů. Doufejme, že play-out, jindy nudná soutěž bez zápalu nedostane přibližováním se Berouna nový rozměr.


IHC Písek - Salith Šumperk  3:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.