SPORT

Draci na úvod play-out prohráli v Písku

25. února 2012, 20:29, téma HOKEJ, Michal Šíma
Písek - Svěřenci trenéra Radka Kučery zahájili poslední desetizápasovou část sezony porážkou na ledě Písku.
 Souboj zklamaných nepostoupivších do play-off začal tak, jak se očekávalo. Ačkoli Šumperk na vyřazovací boje v podstatě ani neměl pomyšlení, přizpůsobil se vlažnějšímu a bez výrazné motivace hrajícím domácím. Ti byli i tak aktivnější a vytvořili si více náznaků, avšak Štůrala vše pochytal.
Co se týče gólů, takřka vše podstatné se odehrálo mezi 26. a 29. minutou. Nejprve se prosadil Zacpálek střelou od modré. Bohužel, tento nadějný bek byl na hřišti podobně jako ve středu další střelec Žálčík, na ledě v dresu soupeře a ne hájící barvy svého rodiště Šumperka. 

Draci však našli odpověď velmi rychle. V přesilové hře vystřelil Haas a v poslední době skvěle hrající Červenka z dorážky vyrovnal - 1:1. O další minutu později ale Písek znovu vedl po teči Ferebauera.
V dalším průběhu utkání se hosté snažili o vyrovnání. Ve dvou šancích byl Brunec, ale pokaždé ztroskotal na Sedláčkovi.

V závěru si Draci boj o prodloužení zkomplikovali vyloučením a deset vteřin před koncem navíc zpečetil vítězství Písku Suja. 

Porážka v Písku a zároveň vítězství Berouna v Kadani tak znamenají snížení náskoku na barážové pozice na deset bodů. Doufejme, že play-out, jindy nudná soutěž bez zápalu nedostane přibližováním se Berouna nový rozměr.


IHC Písek - Salith Šumperk  3:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).