Draci dostali v Kadani výprask

10. října 2012, 20:35, téma HOKEJ, Michal Šíma
Draci dostali v Kadani výprask Kadaň - S vidinou prvních venkovních bodů se obraceli šumperští fanoušci k utkání Draků na ledě doposud poslední Kadaně. Opak však byl pravdou, Šumperk utrpěl na severu Čech krutý debakl.

Utkání začalo opatrně na obou stranách. První šanci, jak pohnout s ukazatelem skóre měli domácí při vyloučení Sedláka, ale Draci oslabení ubránili. Další náznaky akcí vypracovali domácí Jíra a Rutta, ale pořádnou příležitost si Kadaň vypracovala až díky další přesilovce. A protože při vyloučení Vrdlovce zahrál vysokou holí Červenka, měli domácí šanci ke skórování dvojnásobnou a také toho využili. Po přihrávce Jíry se prosadil Gajovský a černožlutí vedli. Bohužel, Draci se ve svých přesilových hrách spíše trápili.

Naopak ve druhé části byl vyloučen Rufer a Kadaň opět trestala. Po kombinaci překonal Štůralu střelou z pravého kruhu Rutta - 2:0. O minutu později navíc zazvonilo za hostujícím brankářem břevno. Kadaň nakonec odpor Draků zlomila na konci druhé třetiny. Třetí využitá přesilovka, tentokrát díky Pavlasově střele od modé čáry, a bylo to 3:0. Neuběhly ani dvě minuty a první gól při rovnovážném počtu hráčů znamenal vedení domácích už o čtyři branky. Jírův pokus dorazil do branky po závaru Hrabák a bylo takřka rozhodnuto.

Draci sice měli na začátku třetí části další výhodu jednoho muž v poli, ale Hanuljaka téměř neohrozili a navíc ihned po návratu vyloučeného Kůse na led se z dorážky prosadil Ton. Hrozivý stav 5:0 sice zmírnil v 50. minutě Vrdlovec, ale to byla ze strany Draků jen labutí písen. Domácí totiž odpověděli hned dvakrát a Gajovský s Hantákem stanovili konečný výsledek na výrazných 7:1.

Zatímco tak doma jsou svěřenci Radka Kučery schopni heroických výkonů, po kterých odchází poražena i hvězdná Mladá Boleslav, venku ještě tým kolem kapitána Holíka nebodoval. V sobotu se tak budou Draci doma prát s Jihlavou o další důležité body v boji o klidný střed tabulky.

SK Kadaň - Salith Šumperk  7:1

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 11.10.2012 17:39
Titulek: jasný?
Autor: Yagr
64
Šumperský hokej dostal další direkt. Nic nového.
Reagovat

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).