SPORT

Draci dostali v Kadani výprask

10. října 2012, 20:35, téma HOKEJ, Michal Šíma
Draci dostali v Kadani výprask Kadaň - S vidinou prvních venkovních bodů se obraceli šumperští fanoušci k utkání Draků na ledě doposud poslední Kadaně. Opak však byl pravdou, Šumperk utrpěl na severu Čech krutý debakl.

Utkání začalo opatrně na obou stranách. První šanci, jak pohnout s ukazatelem skóre měli domácí při vyloučení Sedláka, ale Draci oslabení ubránili. Další náznaky akcí vypracovali domácí Jíra a Rutta, ale pořádnou příležitost si Kadaň vypracovala až díky další přesilovce. A protože při vyloučení Vrdlovce zahrál vysokou holí Červenka, měli domácí šanci ke skórování dvojnásobnou a také toho využili. Po přihrávce Jíry se prosadil Gajovský a černožlutí vedli. Bohužel, Draci se ve svých přesilových hrách spíše trápili.

Naopak ve druhé části byl vyloučen Rufer a Kadaň opět trestala. Po kombinaci překonal Štůralu střelou z pravého kruhu Rutta - 2:0. O minutu později navíc zazvonilo za hostujícím brankářem břevno. Kadaň nakonec odpor Draků zlomila na konci druhé třetiny. Třetí využitá přesilovka, tentokrát díky Pavlasově střele od modé čáry, a bylo to 3:0. Neuběhly ani dvě minuty a první gól při rovnovážném počtu hráčů znamenal vedení domácích už o čtyři branky. Jírův pokus dorazil do branky po závaru Hrabák a bylo takřka rozhodnuto. 

Draci sice měli na začátku třetí části další výhodu jednoho muž v poli, ale Hanuljaka téměř neohrozili a navíc ihned po návratu vyloučeného Kůse na led se z dorážky prosadil Ton. Hrozivý stav 5:0 sice zmírnil v 50. minutě Vrdlovec, ale to byla ze strany Draků jen labutí písen. Domácí totiž odpověděli hned dvakrát a Gajovský s Hantákem stanovili konečný výsledek na výrazných 7:1. 

Zatímco tak doma jsou svěřenci Radka Kučery schopni heroických výkonů, po kterých odchází poražena i hvězdná Mladá Boleslav, venku ještě tým kolem kapitána Holíka nebodoval. V sobotu se tak budou Draci doma prát s Jihlavou o další důležité body v boji o klidný střed tabulky.


SK Kadaň - Salith Šumperk  7:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 11.10.2012 17:39
Titulek: jasný?
Autor: Yagr
66
Šumperský hokej dostal další direkt. Nic nového.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.