SPORT

Draci doma nadělovali, odnesl to Vsetín

12. září 2010, 21:40, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk - S jasným cílem odčinit úvodní porážku v Novém Jičíně vstoupili šumperští hokejisté do prvního zápasu před domácím publikem.
Vsetín se v minulých sezonách prezentoval nepříjemnou hrou a týmem plným rychlých hráčů, na to, co však předvedli domácí byli Valaši krátký.
Po opatrném úvodu se jako první prosadili Draci. Holík v přesilové hře našel velmi pohotově Meluzína, jenž předložil na zlatém podnose první gól Novosadovi - 1:0. Po několika slibných příležitostích se trefil paradoxně z nulového úhlu Brunec - 2:0.
V druhé třetině se pak s góly doslova roztrhl pytel. Nejprve překonal Plška rychlou střelou Meluzín a poté obral vsetínské beky o puk Velecký a zvýšil již na 4:0. Bezmocný Plšek byl poté vystřídán Hromadou, jenž se ani pořádně neohřál v brance a už lovil puk ze sítě. Vynikajícím způsobem hrající Holík si vyměnil kotouč s Novosadem a nezadržitelně skóroval. Náhradník Valachů si snad nepřipsal ani jeden zákrok a inkasoval podruhé. Meluzín z rohu našel najíždějícího Novotného a ten prostřelil Hromadu mezi betony podruhé - 6:0. Poslední úder Šumperka v prostřední třetině si připsal Tomáš Brunec, kterého vyzval k zakončení Sedlák - 7:0.
Po strhující podívané v první polovině druhé třetiny se domácí poněkud zatáhli a snaha jít dopředu již nebyla taková jako v úvodu. Výsledkem bylo ušetření Vsetína od ponižující desítky.
Další trefu totiž přidal jen ve třetí třetině mladík Cink povedenou tečí. A jelikož čisté konto uhájil šumperský Peksa, na světelné tabuli svítilo 8:0 po závěrečném hvizdu.
Ideální zápas v podání Draků tak je dostatečným reparátem na nepovedený úvod. Uvidíme zda se takováto představení budou opakovat.

Salith Šumperk - VHK Vsetín  8:0Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).