SPORT

Draci deklasovali Písek

12. března 2012, 20:22, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk - Šumperští hokejisté po zaváhání s Kadaní doma jasně přehráli Písek a k jistotě záchrany jim stačí jediné vítězství.
 Diametrálně odlišný výkon než v sobotu předvedli svěřenci Radka Kučery. Úvod utkání hráli sice hosté přesilovku, ale po návratu Brunce na led existovalo v podstatě jen jedno mužstvo. Dvojnásobné vyloučení píseckých potrestal kapitán Holík a Šumperk vedl. O minutu později navíc unikl po straně Hulva, předložil puk Bruncovi a ten se nemýlil - 2:0. Hosté zahrozili jedním závarem před Štůralou, ale poté se již musel znovu ohánět Sedláček, aby udržel Komterm ve hře.
Holík a Sedlák nastřelili tyč a stejně si vedl i ve druhé části Plášek v úniku. Vlček sám před brankou na druhé straně však také nedal, a tak se skóre pohnulo až ve 36. minutě, když Sedlákovu ránu dorazil Hulva - 3:0. Menší zápletku do třetí třetiny ale ještě přinesl gól Písku, o který se postaral Antončík.
Nicméně Draci v závěrečné dvacetiminutovce nedopustili ani náznak dramatu. Naopak hned v úvodu utnul snahy hostů Sedlák střelou od modré čáry - 4:1. Šumperk třetí část zcela opanoval a zásluhou dvou branek Pláška a jedné Veleckého navýšil konečný stav až na 7:1. 
Důležitější však je fakt, že Draci nedopustili spekulace ani v barážové problematice, protože nyní mají náskok deset bodů na Beroun, přičemž do konce soutěže zbývají už jen čtyři zápasy. Šumperští hokejisté tak mohou definitivně potvrdit prvoligovou příslušnost i pro další rok ve středu v zápase proti Mostu.

Salith Šumperk - IHC Komterm Písek  7:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 13.3.2012 17:00
Titulek: Bez titulku
Autor: farismatický manažer Měrka
Draci jedou k další slavné záchraně. Šíma má na půl roku téma. O tom se bude prát ještě hodně dlouho.
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.