SPORT

Draci ani napotřetí body zvenku nepřivezli

24. září 2012, 20:18, téma HOKEJ, Michal Šíma
Draci ani napotřetí body zvenku nepřivezli Havlíčkův Brod - Šumperští hokejisté zatím podobně jako loni doma vítězí, ale zatím nedokážou vozit body z cizích hřišť.

Tentokrát však měli Draci při pondělním vloženém kole ztíženou pozici. Cestovali totiž na led Havlíčkova Brodu, jednoho z velmi silných účastníků druhé nejvyšší soutěže.

Zpočátku však byli aktivnější svěřenci trenéra Radka Kučery. Dolejše dvakrát zaměstnal nepříjemnými střelami Blinka. V 9. minutě však tentýž hráč fauloval a v přesilové hře domácí udeřili. Ostrčil našel křižnou přihrávkou Meidla, který po najetí mezi kruhy překonal Štůralu. Vzápětí neproměnili přečíslení Kostourek s Rytnauerem a na Štůralu si nepřišel ani Třetina. K aktivitě se tak odhodlali i hosté a odměnou jim bylo vyrovnání. Propadnutí Rebelů potrestalo trio Staněk, Plášek a Holík, jenž po překonání dvou obránců pokořil i Dolejše - 1:1.

Druhá třetina začala ve vlažnějším tempu. Po dvou vyloučeních se ale naskytla dobrá příležitost vstřelit branku Šumperku. Za sekání šel nejprve sedět Ondráček a o minutu později zahrál vysokou holí Třetina, ovšem kromě nebezpečné rány Suchého si Draci nic nevytvořili. Mnohem úspěšnější byli v přesilovkách domácí. Tu ve 33. minutě proměnil ve vedoucí gól Soldán po příhře od Kostourka. Vyrovnat mohl velice brzo Červenka, ale kotouč za Dolejše nezasunul. Stejný hráč potom neuspěl ani ve spolupráci s Haasem.

Vyrovnání se šumperští dočkali až ve 47. minutě. Stoklasa nejprve v úniku nedokázal překonat Dolejše, ale po příhře Pláška na Holíka a akci šumperského kapitána se již nemýlil a vyrovnal - 2:2. Deset minut před koncem mohli Draci dokonce poprvé v utkání vést, ale Vrdlovec Dolejšův beton nepřetlačil. O dvě minuty později navíc domácí hráli přesilovku, v níž se z dorážky prosadil důrazný Rytnauer a Rebelové znovu vedli. Tentokrát se už Šumperk na vyrovnání nezmohl. V samém závěru navíc zpečetil výhru svého týmu druhou brankou v utkání Meidl a bylo rozhodnuto.

Draci prohráli v Havlíčkově Brodě 2:4. Utkání měli sice rozehrané nadějně, ale nakonec se vrací s prázdnou. Svůj bodový zisk budou moci rozšířit už ve středu, kdy hostí podceňovaný Most.


HC Rebel Havlíčkův Brod - Salith Šumperk 4:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.9.2012 11:28
Titulek: Rozpustit...
Autor: abcd
163
Je na čase rozpustit led a celý tým a začít dávat peníze do nějakého jiného sportu...
Reagovat
Datum: 26.9.2012 13:22
Titulek: praktické poznatky
Autor: Yagr
souhlas
53
nesouhlas
49
Na to jejich šmrdlání jim bohatě postačí když zamrzne rybník na Šenkesu a ještě dostanou dotaci z EU za ochranu životního prostředí.
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).