Draci ani napodruhé v Orlové neuspěli

19. ledna 2011, 20:30, téma HOKEJ, Michal Šíma
Orlová - S cílem napravit deset dnů starou porážku cestovali šumperští hokejisté ke středečnímu utkání v Orlové.
 Bohužel ani tentokrát se svěřencům Radka Kučery bodovat nepodařilo a výsledkem tak byla ještě výraznější porážka než 3:5 z minulého měření sil.
Trenér Draků nechal odpočívat brankářskou jedničku Štůralu a mezi tři tyče se postavil Roman Boška, ale ani on nedokázal zabránit jasnému vítězství třetího týmu tabulky nad prvním.
Draci možná ještě povzbuzeni skvělým výkonem proti Havířovu začali v první třetině lépe a Gleicha jako první překonal Červenka v 9. minutě po dorážce vlastní střely. Vyrovnaná první třetina však byla ve finále vyrovnaná i výsledkově. Minutu před koncem se krásně uvolnil Grygar přes dva obránce a poradil si i s Boškou - 1:1.
Ve druhé části byla Orlová lepším týmem. Do šancí se sice nedostával dlouho nikdo, ale po pár minutách přece jen ujel Hegegy se Studeným a první jmenovaný a ještě před dvěma roky Drak poslal domácí do vedení. Gól na 3:1 ve 38. minutě vsítil Valchař, jemuž hodně pomohl Boška nepřesnou rozehrávkou.
Akcie Šumperka byly rázem na nule. Proto také hosté začali třetí třetinu s elánem, ale Gleich za svá záda již žádný puk nepustil. Naopak na druhé straně se z dalšího přečíslení nemýlil Moravec a pátou branku přidal v 53. minutě Ivan. Tito zkušení hokejisté prakticky jen ztrestali chybující obranu Draků, jež rozhodně neměla svůj den.
Pro druholigovou tabulku však již občasné prohry Šumperka dlouho nemají význam. Salith vede nyní o osm bodů před Havířovem, a jelikož je v domácích zápasech takřka neporazitelný, o první místo pro play-off by se nemusel obávat. Na výkon z Orlové je však třeba rychle zapomenout.

HC Plus-Oil Orlová - Salith Šumperk  5:1

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.1.2011 11:15
Titulek: Draci...
Autor: Miroslav Zahrádka
99
Ani tentokrát ses nemýlila napsals to čtivě.
Reagovat
Datum: 21.1.2011 14:53
Titulek: fanoušek odsouzen:
Autor: Thijs Van Leer
43
Deset měsíců s podmínkou a dva a půl roku nesmí na hokej. Šumperský fanoušek udeřil pěstí do obličeje fanouška olomouckého mužstva a ukradl mu z krku šálu se znaky olomouckého klubu a utekl. Smutná událost, asi rok stará. Já si vzpomínám na nadpisy referátů o hokeji v šumperském Deníku od novináře Kastnera ještě dávno před incidentem na zimním stadiónu, kde jsou vlastně pěstní souboje v hledišti, nebo na ledě pojímány jako senzace, dosazovány přímo do nadpisů referátů o utkání, aby dodávaly článkům potřebné "turbo," což může být pro některé labilnější a vyšinuté jedince pobídka k akci.
Reagovat

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.