SPORT

Double pro bratry Kupcovy

1. srpna 2008, 03:27, rejdakce
Double pro bratry Kupcovy Sobotín - Dalším závodem MČR byla obnovená trať v Poříčí nad Sázavou. Sobotínský team bratří Kupců přijel bojovat o další body do MČR.
Hned v úvodním měřeném tréninku se o drama postaral Karel Kupec, který udělal se svojí buginou v
prvním kole krkolomný přemet. Naštěstí se podařilo buginu do druhého tréninku opravit a Karel mohl pokračovat v závodě. Tréninku tak kraloval mladší z bratrů Radomír, který byl ze všech nejrychlejší a prokázal to i nejrychlejším kolem v závodě. Karel po úvodním saltu zvolil raději jistotu a
nic už neponechával náhodě. Vyjezdil si pole-position před Zemanem a mladším bratrem. Po startu se Karel ujal vedení a to si mazácky pohlídal až do cíle.
 

Radomír Kupec po startu zaujal třetí pozici, avšak hned v prvním kole se bravurním manévrem protáhl za svého bratra a tak mohli bratři Kupcovi projet triumfálně cílem a dát svůj první double v závodě. Karel Kupec si tak upevnil průběžné vedení v domácím šampionátu a Radomír se už posunul na čtvrté místo, což je po nepříliš vydařeném úvodu sezóny velmi nadějná pozice
pro boj o celkové medaile. V divizi racer buggy se podařilo Milanu Vaňkovi ve finále odstartovat na prvním místě, avšak po chybě ve druhé zatáčce šel do hodin a musel se vydat na stíhací jízdu. Nakonec se probojoval až na stříbrnou příčku, a kdyby měl závod ještě dvě kola, snad by dokázal i zvítězit.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.