ZPRAVODAJSTVÍ

Domov Paprsek tančil ve znamení motýlků

5. prosince 2017, 19:00, BH
Domov Paprsek tančil ve znamení motýlků Olšany - Šestý společenský večer Domova Paprsek v Olšanech na Šumpersku se uskutečnil v pátek 24. listopadu 2017. Tentokrát se tanec a zábava nesly ve znamení motýlků podle motivu na pozvánce, kterou ústy nakreslil Jakub Hříbek z Domova Paprsek.

„Jsme rádi, že akce se stává známou v širokém okolí a navštěvuje ji stále více lidí. Letos se sešly více než tři stovky návštěvníků, pro které jsme připravili bohatý kulturní program a také tombolu,“ uvedla jedna ze spoluorganizátorek Anna Bartošová, ředitelka Místní akční skupiny (MAS) Horní Pomoraví.
Program tradičně zahájili klienti Domova Paprsek bubnováním na djembe bubny. Taneční vystoupení si připravily i děti z místní základní a mateřské školy, barevné vystoupení předvedly Beduínky z Bohdíkova. Úvodní slovo patřilo mimo zástupcům organizátorů také senátorovi Zdeňku Brožovi a 2. náměstku hejtmana Olomouckého kraje Janu Zahradníčkovi.
Akci pořádala ve spolupráci s Domovem Paprsek MAS Horní Pomoraví spolu s další neziskovou organizací Aktivní Pomoraví z. s. Na společenském večeru se setkali jak zdravotně znevýhodnění ze sedmi různých zařízení (konkrétně Paprsek Olšany, Oáza Zábřeh, Sněženka z Jeseníku, Pomněnka a Vincentinum ze Šumperka, klienti ze Šebetova a Nových Zámků), tak i místní obyvatelé.
Poděkování patří sponzorům za finanční i materiální podporu a všem organizátorům, kteří akci věnovali svůj volný čas. „V rámci programu byli sponzoři několikrát představováni moderátory akce, seznam sponzorů byl umístěn na viditelných místech v prostorách konání akce a na stolech v prostorách sálu. Poděkování patří také OP papírně s.r.o., která na akci poskytla své prostory,“ uvedla Renata Baslerová z MAS Horní Pomoraví.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.