ZPRAVODAJSTVÍ

Domov Paprsek tančil ve znamení motýlků

5. prosince 2017, 19:00, BH
Domov Paprsek tančil ve znamení motýlků Olšany - Šestý společenský večer Domova Paprsek v Olšanech na Šumpersku se uskutečnil v pátek 24. listopadu 2017. Tentokrát se tanec a zábava nesly ve znamení motýlků podle motivu na pozvánce, kterou ústy nakreslil Jakub Hříbek z Domova Paprsek.

„Jsme rádi, že akce se stává známou v širokém okolí a navštěvuje ji stále více lidí. Letos se sešly více než tři stovky návštěvníků, pro které jsme připravili bohatý kulturní program a také tombolu,“ uvedla jedna ze spoluorganizátorek Anna Bartošová, ředitelka Místní akční skupiny (MAS) Horní Pomoraví.
Program tradičně zahájili klienti Domova Paprsek bubnováním na djembe bubny. Taneční vystoupení si připravily i děti z místní základní a mateřské školy, barevné vystoupení předvedly Beduínky z Bohdíkova. Úvodní slovo patřilo mimo zástupcům organizátorů také senátorovi Zdeňku Brožovi a 2. náměstku hejtmana Olomouckého kraje Janu Zahradníčkovi.
Akci pořádala ve spolupráci s Domovem Paprsek MAS Horní Pomoraví spolu s další neziskovou organizací Aktivní Pomoraví z. s. Na společenském večeru se setkali jak zdravotně znevýhodnění ze sedmi různých zařízení (konkrétně Paprsek Olšany, Oáza Zábřeh, Sněženka z Jeseníku, Pomněnka a Vincentinum ze Šumperka, klienti ze Šebetova a Nových Zámků), tak i místní obyvatelé.
Poděkování patří sponzorům za finanční i materiální podporu a všem organizátorům, kteří akci věnovali svůj volný čas. „V rámci programu byli sponzoři několikrát představováni moderátory akce, seznam sponzorů byl umístěn na viditelných místech v prostorách konání akce a na stolech v prostorách sálu. Poděkování patří také OP papírně s.r.o., která na akci poskytla své prostory,“ uvedla Renata Baslerová z MAS Horní Pomoraví.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.