SPORT

Do semifinále ŠFL vstoupili lépe Icemani a Včelky Medulky

18. března 2012, 22:12, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - V pátek se odehrály první zápasy semifinálové série.
 Jako první se v repríze loňského finále střetly týmy Včelek Medulek a Párků. Párci opanovali první půli. Díky mnohem lepšímu pohybu a kombinaci se dostali do trháku v podobě vedení 6:2. Ani to však hráčům v nových černých dresech nepomohlo. Obrat Včelek nastartoval ještě v prvním poločase Feltl a hráči Medulek poté přidávali jednu branku za druhou. Po dramatické koncovce se nakonec radovali florbalisté Včelek Medulek. Ačkoli disponovali jen jedním hráčem na střídání, zvítězili díky fantastickému obratu 8:7.


Včelky Medulky - Párci  8:7, stav série: 1:0


Druhé semifinále podle očekávání tak atraktivní florbal nepřineslo. Vychlazená jedenáctka i Icemani vyznávají spíše silové pojetí hry se zajištěnou defenzivou. Stav 0:0 proto vydržel docela dlouho, avšak v závěru druhé půle se prosadila Vychlazená záslouhou Nováka, kterého posléze napodobil Chudoba. Icemani ale dokázali ještě do přestávky snížit díky šťastné trefě Přecechtěla. Ve druhém poločase pak byli Ledoví muži lepším týmem a zaslouženě dokráčeli k vítězství 5:3.

Icemani - Vychlazená 11°  5:3, stav série: 1:0


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.