SPORT

Do semifinále ŠFL vstoupili lépe Icemani a Včelky Medulky

18. března 2012, 22:12, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - V pátek se odehrály první zápasy semifinálové série.
 Jako první se v repríze loňského finále střetly týmy Včelek Medulek a Párků. Párci opanovali první půli. Díky mnohem lepšímu pohybu a kombinaci se dostali do trháku v podobě vedení 6:2. Ani to však hráčům v nových černých dresech nepomohlo. Obrat Včelek nastartoval ještě v prvním poločase Feltl a hráči Medulek poté přidávali jednu branku za druhou. Po dramatické koncovce se nakonec radovali florbalisté Včelek Medulek. Ačkoli disponovali jen jedním hráčem na střídání, zvítězili díky fantastickému obratu 8:7.


Včelky Medulky - Párci  8:7, stav série: 1:0


Druhé semifinále podle očekávání tak atraktivní florbal nepřineslo. Vychlazená jedenáctka i Icemani vyznávají spíše silové pojetí hry se zajištěnou defenzivou. Stav 0:0 proto vydržel docela dlouho, avšak v závěru druhé půle se prosadila Vychlazená záslouhou Nováka, kterého posléze napodobil Chudoba. Icemani ale dokázali ještě do přestávky snížit díky šťastné trefě Přecechtěla. Ve druhém poločase pak byli Ledoví muži lepším týmem a zaslouženě dokráčeli k vítězství 5:3.

Icemani - Vychlazená 11°  5:3, stav série: 1:0


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).