KULTURA

Do Retra přijedou filmoví tvůrci + SOUTĚŽ VYHODNOCENÍ

27. května 2015, 00:00, tyč
Do Retra přijedou filmoví tvůrci + SOUTĚŽ VYHODNOCENÍ Zábřeh - Kino Retro v těchto dnech promítá bláznivou českou komedii režiséra Milana Cieslara s názvem Život je život. A právě úspěšný režisér přiveze do zábřežského kina hereckou delegaci, která divákům film osobně představí.

 Slavnostní událost se odehraje v sobotu 30. května od 18 hodin. „V tuto chvíli máme přislíbenou účast nejen Milana Cieslara, ale také herců Petra Vančury, Barbory Polákové a Sary Sandevy. Pokud nám to dovolí počasí, beseda s tvůrci filmu se uskuteční, podobně jako při loňské návštěvě Miroslava Krobota, na zahradě kina,“ uvedla vedoucí biografu Věra Smrčková.


HRAJTE S REJEM

o vstupenku na sobotní projekci v kině Retro v Zábřehu s besedou s hereckou delegací.

Vyhodnocení:

Volnou vstupenku na filmové představení s besedou s filmovými tvůrci a herci vyhrávají Věra Vančurová ze Šumperka a Marcel Minář ze Šumperka. Vstupenku si mohou vyzvednout v pokladně kina Retro v Zábřehu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 26.5.2015 14:07
Titulek: Nevýrazný tvůrce
Autor: kinderman
165
Cieslar je režisér, u jehož tvorby mi není jasné, kdo a proč mu na ni stále dává peníze. Viděl jsem několik jeho filmů (včetně televizních), ale to nejpozitivnější, co o některých můžu říct (Lebensborn, Duše jako kaviár, Krev zmizelého), je přívlastek snesitelné. Takže si Život je život klidně nechám ujít, stejně jako jeho předchůdce Láska je láska.
Reagovat
Datum: 26.5.2015 16:51
Titulek: Protože Cieslar je té správné nečeské
Autor: Anonym
221
asijské národnosti? Je mi líto Vladimíra Körnera, jak mu Cieslar zprznil Lebensborn a Krev zmizelého. :-(
Reagovat
Datum: 27.5.2015 10:28
Titulek: Re: Protože Cieslar je té správné nečeské
Autor: kinderman
82
Lebensborn a Krev zmizelého ještě ušly, nejhorší plod spolupráce Cieslara s Körnerem je televizní film Lovec vodního ticha (2008). Rozhodně je ovšem třeba se distancovat od Vaší úvodní rasistické (patrně antisemitské) poznámky, která diskusi potápí do žumpy- pro mě nadále nepřijatelné.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na besedu s profesorem MARTINEM HILSKÝM, která se uskuteční v sobotu 9. června v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který půjde na besedu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké prestižní ocenění obdržel profesor Martin Hilský?

A) Řád britského impéria
B) Řád Bílého lva
C) Medaili cti USA

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Jana Holinková z Bludova, J. Havlíčková ze Šumperka a Jiří Blažek z Petrova nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).