KULTURA

Do Retra přijedou filmoví tvůrci + SOUTĚŽ VYHODNOCENÍ

27. května 2015, 00:00, tyč
Do Retra přijedou filmoví tvůrci + SOUTĚŽ VYHODNOCENÍ Zábřeh - Kino Retro v těchto dnech promítá bláznivou českou komedii režiséra Milana Cieslara s názvem Život je život. A právě úspěšný režisér přiveze do zábřežského kina hereckou delegaci, která divákům film osobně představí.

 Slavnostní událost se odehraje v sobotu 30. května od 18 hodin. „V tuto chvíli máme přislíbenou účast nejen Milana Cieslara, ale také herců Petra Vančury, Barbory Polákové a Sary Sandevy. Pokud nám to dovolí počasí, beseda s tvůrci filmu se uskuteční, podobně jako při loňské návštěvě Miroslava Krobota, na zahradě kina,“ uvedla vedoucí biografu Věra Smrčková.


HRAJTE S REJEM

o vstupenku na sobotní projekci v kině Retro v Zábřehu s besedou s hereckou delegací.

Vyhodnocení:

Volnou vstupenku na filmové představení s besedou s filmovými tvůrci a herci vyhrávají Věra Vančurová ze Šumperka a Marcel Minář ze Šumperka. Vstupenku si mohou vyzvednout v pokladně kina Retro v Zábřehu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 26.5.2015 14:07
Titulek: Nevýrazný tvůrce
Autor: kinderman
168
Cieslar je režisér, u jehož tvorby mi není jasné, kdo a proč mu na ni stále dává peníze. Viděl jsem několik jeho filmů (včetně televizních), ale to nejpozitivnější, co o některých můžu říct (Lebensborn, Duše jako kaviár, Krev zmizelého), je přívlastek snesitelné. Takže si Život je život klidně nechám ujít, stejně jako jeho předchůdce Láska je láska.
Reagovat
Datum: 26.5.2015 16:51
Titulek: Protože Cieslar je té správné nečeské
Autor: Anonym
240
asijské národnosti? Je mi líto Vladimíra Körnera, jak mu Cieslar zprznil Lebensborn a Krev zmizelého. :-(
Reagovat
Datum: 27.5.2015 10:28
Titulek: Re: Protože Cieslar je té správné nečeské
Autor: kinderman
84
106
Lebensborn a Krev zmizelého ještě ušly, nejhorší plod spolupráce Cieslara s Körnerem je televizní film Lovec vodního ticha (2008). Rozhodně je ovšem třeba se distancovat od Vaší úvodní rasistické (patrně antisemitské) poznámky, která diskusi potápí do žumpy- pro mě nadále nepřijatelné.
Reagovat