KULTURA

Do Mohelnice míří evropské hvězdy

4. srpna 2015, 08:00, on
Do Mohelnice míří evropské hvězdy Mohelnice - V městských sadech v Mohelnici vypukne o víkendu festival Fingers Up, který má letos sympaticky velkolepé ambice. Pozval řadu zahraničních hvězd, na které chce přilákat hudební fajnšmekry z celé České republiky i okolních zemí.

 Pro dvoudenní přehlídku se pořadatelům podařilo „ulovit“ například světoznámou dánskou zpěvačku, která si říká MÖ. Dále v programu vystoupí úspěšné kapely The Wombats, Bilderbuch nebo Kensington. Z tuzemské scény se pak mohou návštěvníci těšit na Vypsanou fixu nebo O5 a Radeček.
„Chtěli jsme vykročit ze stereotypu a nabídnout v Mohelnici někoho nového. Pozvali jsme interprety, které máme rádi, považujeme je za kvalitní a mají ve světě úspěch,“ popsal pořadatel festivalu Petr Elgner. Ten zároveň upozornil, že kromě hudby čeká na návštěvníky spousta dalších překvapení a zážitků.
Informace o vstupenkách a aktuality k festivalu najdou zájemci na fingersup.cz.


Foto: archiv

Dánská zpěvačka MÖ sklízí úspěchy po celém světě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 4.8.2015 16:19
Titulek: Kultury je dost
Autor: Dušan Masár
50
Evropská hvězda zazpívá v Mohelnici? To nemůže býti nikdý jiný, než Lůďa Hanák + jeho Girls.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).