KULTURA

Do Mohelnice míří evropské hvězdy

4. srpna 2015, 08:00, on
Do Mohelnice míří evropské hvězdy Mohelnice - V městských sadech v Mohelnici vypukne o víkendu festival Fingers Up, který má letos sympaticky velkolepé ambice. Pozval řadu zahraničních hvězd, na které chce přilákat hudební fajnšmekry z celé České republiky i okolních zemí.

 Pro dvoudenní přehlídku se pořadatelům podařilo „ulovit“ například světoznámou dánskou zpěvačku, která si říká MÖ. Dále v programu vystoupí úspěšné kapely The Wombats, Bilderbuch nebo Kensington. Z tuzemské scény se pak mohou návštěvníci těšit na Vypsanou fixu nebo O5 a Radeček.
„Chtěli jsme vykročit ze stereotypu a nabídnout v Mohelnici někoho nového. Pozvali jsme interprety, které máme rádi, považujeme je za kvalitní a mají ve světě úspěch,“ popsal pořadatel festivalu Petr Elgner. Ten zároveň upozornil, že kromě hudby čeká na návštěvníky spousta dalších překvapení a zážitků.
Informace o vstupenkách a aktuality k festivalu najdou zájemci na fingersup.cz.


Foto: archiv

Dánská zpěvačka MÖ sklízí úspěchy po celém světě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 4.8.2015 16:19
Titulek: Kultury je dost
Autor: Dušan Masár
50
Evropská hvězda zazpívá v Mohelnici? To nemůže býti nikdý jiný, než Lůďa Hanák + jeho Girls.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vydala kapela Turbo první album?

A) 1981
B) 1987
C) 1984

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na beznadějně vyprodaný festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Mirka Jílková z Libiny a Vladimír Urbanec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.