KULTURA

Do Mohelnice míří evropské hvězdy

4. srpna 2015, 08:00, on
Do Mohelnice míří evropské hvězdy Mohelnice - V městských sadech v Mohelnici vypukne o víkendu festival Fingers Up, který má letos sympaticky velkolepé ambice. Pozval řadu zahraničních hvězd, na které chce přilákat hudební fajnšmekry z celé České republiky i okolních zemí.

 Pro dvoudenní přehlídku se pořadatelům podařilo „ulovit“ například světoznámou dánskou zpěvačku, která si říká MÖ. Dále v programu vystoupí úspěšné kapely The Wombats, Bilderbuch nebo Kensington. Z tuzemské scény se pak mohou návštěvníci těšit na Vypsanou fixu nebo O5 a Radeček.
„Chtěli jsme vykročit ze stereotypu a nabídnout v Mohelnici někoho nového. Pozvali jsme interprety, které máme rádi, považujeme je za kvalitní a mají ve světě úspěch,“ popsal pořadatel festivalu Petr Elgner. Ten zároveň upozornil, že kromě hudby čeká na návštěvníky spousta dalších překvapení a zážitků.
Informace o vstupenkách a aktuality k festivalu najdou zájemci na fingersup.cz.


Foto: archiv

Dánská zpěvačka MÖ sklízí úspěchy po celém světě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 4.8.2015 16:19
Titulek: Kultury je dost
Autor: Dušan Masár
50
Evropská hvězda zazpívá v Mohelnici? To nemůže býti nikdý jiný, než Lůďa Hanák + jeho Girls.
Reagovat

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).