SPORT

Do Kanady na olympiádu poletí zřejmě i Šumperačka a Zábřežák

14. ledna 2010, 00:00, Stanislava Marešová
Šumperk/Zábřeh na Moravě - Za pár týdnů odstartuje v kanadském Vancouveru zimní olympiáda a šanci zapojit se do bojů by mohli mít i dva sportovci ze šumperska.
Prvním již jistým jménem je účast Ondřeje Banka v alpském lyžování. Třicetiletý rodák ze Zábřeha na Moravě doplní sestavu jmen Krýzl, Trejbal, Vráblík, Záhrobský – Záhrobská a Křížová.

Dalším jménem, o němž se ovšem zatím pouze diskutuje, je akrobatická skokanka na lyžích třiadvacetiletá Martina Konopová ze Šumperka. Právě její účast na olympiádě je zatím nejistá, byť si již v lednu 2009 skočila pro 10. místo na  Světovém poháru v Mont Gabrielu. O její účasti by mělo být rozhodnuto do konce příštího týdne, svaz by měl jména náhradníků, kteří doplní reprezentaci, oznámit do 28. ledna.  


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).