SPORT

Do Kanady na olympiádu poletí zřejmě i Šumperačka a Zábřežák

14. ledna 2010, 00:00, Stanislava Marešová
Šumperk/Zábřeh na Moravě - Za pár týdnů odstartuje v kanadském Vancouveru zimní olympiáda a šanci zapojit se do bojů by mohli mít i dva sportovci ze šumperska.
Prvním již jistým jménem je účast Ondřeje Banka v alpském lyžování. Třicetiletý rodák ze Zábřeha na Moravě doplní sestavu jmen Krýzl, Trejbal, Vráblík, Záhrobský – Záhrobská a Křížová.

Dalším jménem, o němž se ovšem zatím pouze diskutuje, je akrobatická skokanka na lyžích třiadvacetiletá Martina Konopová ze Šumperka. Právě její účast na olympiádě je zatím nejistá, byť si již v lednu 2009 skočila pro 10. místo na  Světovém poháru v Mont Gabrielu. O její účasti by mělo být rozhodnuto do konce příštího týdne, svaz by měl jména náhradníků, kteří doplní reprezentaci, oznámit do 28. ledna.  


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).