SPORT

Do Kanady na olympiádu poletí zřejmě i Šumperačka a Zábřežák

14. ledna 2010, 00:00, Stanislava Marešová
Šumperk/Zábřeh na Moravě - Za pár týdnů odstartuje v kanadském Vancouveru zimní olympiáda a šanci zapojit se do bojů by mohli mít i dva sportovci ze šumperska.
Prvním již jistým jménem je účast Ondřeje Banka v alpském lyžování. Třicetiletý rodák ze Zábřeha na Moravě doplní sestavu jmen Krýzl, Trejbal, Vráblík, Záhrobský – Záhrobská a Křížová.

Dalším jménem, o němž se ovšem zatím pouze diskutuje, je akrobatická skokanka na lyžích třiadvacetiletá Martina Konopová ze Šumperka. Právě její účast na olympiádě je zatím nejistá, byť si již v lednu 2009 skočila pro 10. místo na  Světovém poháru v Mont Gabrielu. O její účasti by mělo být rozhodnuto do konce příštího týdne, svaz by měl jména náhradníků, kteří doplní reprezentaci, oznámit do 28. ledna.  


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).