KULTURA

Dny Loučné u lidí zabodovaly

18. července 2018, 07:00, ok
Dny Loučné u lidí zabodovaly Loučná nad Desnou – Uplynulý víkend to v podhůří Jeseníků žilo! V sobotu a v neděli se uskutečnily vyhlášené Dny Loučné, které letos nabídly výjimečný a nabitý program. Lidé se mohli proletět ve vrtulníku, zhlédnout sportovní zápasy nebo ukázky práce záchranářů, užít si řemeslný jarmark...

 Děti zase potěšilo množství atrakcí a nechyběl ani nabitý kulturní program s divadly a koncerty populárních kapel, jako jsou No Name, Děda Mládek Illegal Band, Fleksible či zpěváků Pekaře a Jiřího Korna.
„Moc jsme se dneska vyřádili. Je tady spousta atrakcí, děcka si můžou udělat šperky nebo vytvořit a vymalovat panenky ze dřeva. Náš Péťa si teď užíval na takové velké nafukovací klouzačce, kam mu hasiči pouštěli vodu, aby to dobře klouzalo. Těšíme se na další rok, to chceme zažít znovu," uvedla bezprostředně na akci Jana Holínková z Rapotína.
Dny Loučné navštívily v pátek a v sobotu tisíce lidí, včetně známých regionálních osobností a politiků, mezi nimi například hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk.


Foto: Vladislav Sobol

Pořadatelé v Loučné připravili také pro děti bohatý a nabitý program včetně oblíbených kreativních dílen.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na animovanou komedii ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU, kterou promítá šumperské kino Oko v pátek 4. ledna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo střeží recept na výrobu kouzelného nápoje v galské vesničce?

A) Magistrix
B) Lektvarik
C) Panoramix

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince, vyhráli Pavel Kubíček z Bohuslavic a Ladislav Ondráček ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v den akce přímo u vstupu.