KULTURA

Divadlo vábí umělce, nabízí jim své prostory

7. září 2016, 11:00, ok
Šumperk - Divadlo Šumperk pokračuje na začátku nové sezóny ve snaze maximálně se otevřít veřejnosti. Přichází s nabídkou pro místní talentované umělce, aby v divadle pořádali své performance.

 „Nabízíme možnost vystavovat v galerii divadla. Zájemci jsou vítáni a mohou se přijít kdykoliv podívat na prostory a v případě zájmu se domluvit na výstavě u nás," uvedla vedoucí obchodního oddělení Silvie Nováková a doplnila: „V rámci divadelních premiér nabízíme také muzikantům možnost zahrát si a prezentovat své umění. Vždy po skončení premiérového představení pokračujeme kulturním programem. Budeme se těšit na případnou spolupráci, během které rádi podpoříme začínající umělce.“
Kontaktní telefon je 583 214 061.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 7.9.2016 16:53
Titulek: Herec Matěj Kašík
Autor: Anonym
122
se dostal do funkce ředitele Divadla Šumperk bez výběrového řízení, v roce 2013 jej jmenoval jednatel divadla Tomáš Potěšil (ODS), momentálně kandidát do krajského zastupitelstva Olomouckého kraje za ODS. Tím je zaručeno, že se v šumperském divadle nebude bouřit proti establishmentu.
Kdepak nějací "Hrdinové" a "Hamlet je mrtev. Bez tíže" (Ewald Palmetshofer), v sobotu si dáme první premiéru sezóny, Nezvalovu Manon Lescaut v 19 hodin.
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.