KULTURA

Divadlo vábí umělce, nabízí jim své prostory

7. září 2016, 11:00, ok
Šumperk - Divadlo Šumperk pokračuje na začátku nové sezóny ve snaze maximálně se otevřít veřejnosti. Přichází s nabídkou pro místní talentované umělce, aby v divadle pořádali své performance.

 „Nabízíme možnost vystavovat v galerii divadla. Zájemci jsou vítáni a mohou se přijít kdykoliv podívat na prostory a v případě zájmu se domluvit na výstavě u nás," uvedla vedoucí obchodního oddělení Silvie Nováková a doplnila: „V rámci divadelních premiér nabízíme také muzikantům možnost zahrát si a prezentovat své umění. Vždy po skončení premiérového představení pokračujeme kulturním programem. Budeme se těšit na případnou spolupráci, během které rádi podpoříme začínající umělce.“
Kontaktní telefon je 583 214 061.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 7.9.2016 16:53
Titulek: Herec Matěj Kašík
Autor: Anonym
186
se dostal do funkce ředitele Divadla Šumperk bez výběrového řízení, v roce 2013 jej jmenoval jednatel divadla Tomáš Potěšil (ODS), momentálně kandidát do krajského zastupitelstva Olomouckého kraje za ODS. Tím je zaručeno, že se v šumperském divadle nebude bouřit proti establishmentu.
Kdepak nějací "Hrdinové" a "Hamlet je mrtev. Bez tíže" (Ewald Palmetshofer), v sobotu si dáme první premiéru sezóny, Nezvalovu Manon Lescaut v 19 hodin.
Reagovat