KULTURA

Divadlo se převléklo do červené

20. září 2017, 13:30, on
Šumperk - Uplynulou sobotu přivítal první hosty nově zrekonstruovaný interiér Divadla Šumperk. Na první pohled viditelnou změnou je především kolorace sálu, modrou barvu vystřídala červená.

 „V období prázdnin u nás proběhla rozsáhlá rekonstrukce. Prostory určené pro diváky dostaly jednotný barevný design. Máme nové koberce a opravili jsme portály i paravány v lóžích. Nová je také podlaha jeviště včetně forbíny, plochu pokryla masivní olše,“ vypočítává inovace ředitel divadla Matěj Kašík. Další novinkou, která ale zůstane návštěvníkům skryta, je akustická úprava orchestřiště, jehož strop pokryly samozhášivé jehlany. Rekonstrukce stála přes dva milióny korun.


Foto: archiv DŠ
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 23.9.2017 07:25
Titulek: Divadlo se převléklo do červené
Autor: Zdenka
34
a k tomu přidáte fotku pořízenou v průběhu oprav.To je vidět diletantství celé redakce,to Vám nestojí za to dát vedle i fotku toho převléknutého divadla?Zamyslete se nad sebou a nad Vámi odváděnou prací.
Reagovat
Datum: 23.9.2017 07:44
Titulek: Re: Divadlo se převléklo do červené
Autor: ok
21
...není to diletanství redakce, koukněte, co je napsáno pod fotkou. Dle toho foto dodalo divadlo a pokud jen jednu (?) tak za to redakce nemůže.
Reagovat
Datum: 6.10.2017 21:23
Titulek: Re: Divadlo se převléklo do červené
Autor: Divadlo
Bylo dodáno víc fotografií.
Reagovat
Datum: 23.9.2017 07:44
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
20
Neměla by být úprava finančně velkorysejší, když šumperské divadlo, podle jeho ředitele, daleko umělecky předčí současnou domácí televizní tvorbu?
Reagovat

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).