KULTURA

Divadlo o složitosti vztahu mezi mužem a ženou

2. října 2018, 07:00, ok
Divadlo o složitosti vztahu mezi mužem a ženou Zábřeh – Pořádnou dávku humoru mohou diváci očekávat od brilantní komedie Chvilková slabost, kterou uvede kulturní dům v Zábřeze ve čtvrtek 4. října.

Divadelní hra z pera předního britského dramatika Donalda Churchilla vypráví o nečekaných zvratech a odhaleních ve vztahu muže a ženy. V inscenaci exceluje herecké duo David Matásek a Petra Špalková. „Bývalí manželé se dva roky po rozvodu setkávají na společné chalupě, kde chtějí před prodejem udělat pořádek, ale ten nakonec dělají především ve vlastních vztazích. Jejich setkání je totiž plné ostrých i smířlivých reminiscencí na dlouholeté komplikované manželství,“ přiblížil zápletku pořadatel Vratislav Jarmar.
Vstupenky na bravurní komedii z repertoáru pražského Divadla v Rytířské jsou v doprodeji v obvyklých prodejních místech Zábřežské kulturní.


Foto: archiv

V divadelní hře Chvilková slabost exceluje herecké duo David Matásek a Petra Špalková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 9. a 20. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jakou barvu oblečení nosí Pat a Mat?

A) žlutou a modrou
B) žlutou a zelenou
C) žlutou a červenou

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na akustický koncert skupiny FLEKSIBLE, která vystoupí v šumperském divadle 4. prosince, vyhráli Lenka Čermáková ze Šumperka a Bohumila Dolečková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Divadla Šumperk.