KULTURA

Divadlo o složitosti vztahu mezi mužem a ženou

2. října 2018, 07:00, ok
Divadlo o složitosti vztahu mezi mužem a ženou Zábřeh – Pořádnou dávku humoru mohou diváci očekávat od brilantní komedie Chvilková slabost, kterou uvede kulturní dům v Zábřeze ve čtvrtek 4. října.

Divadelní hra z pera předního britského dramatika Donalda Churchilla vypráví o nečekaných zvratech a odhaleních ve vztahu muže a ženy. V inscenaci exceluje herecké duo David Matásek a Petra Špalková. „Bývalí manželé se dva roky po rozvodu setkávají na společné chalupě, kde chtějí před prodejem udělat pořádek, ale ten nakonec dělají především ve vlastních vztazích. Jejich setkání je totiž plné ostrých i smířlivých reminiscencí na dlouholeté komplikované manželství,“ přiblížil zápletku pořadatel Vratislav Jarmar.
Vstupenky na bravurní komedii z repertoáru pražského Divadla v Rytířské jsou v doprodeji v obvyklých prodejních místech Zábřežské kulturní.


Foto: archiv

V divadelní hře Chvilková slabost exceluje herecké duo David Matásek a Petra Špalková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.