KULTURA

Divadelní abonmá nabídne večery ve společnosti hereckých hvězd

6. listopadu 2018, 20:00, tyč
Divadelní abonmá nabídne večery ve společnosti hereckých hvězd Zábřeh – Osm lákavých titulů rozdělených do dvou abonentních skupin nabídne divadelní předplatné, které připravil kulturní dům v Zábřeze pro milovníky Thálie na rok 2019.

 „Z důvodu připravované rekonstrukce velkého sálu jsme nabídku abonentních představení oproti letošnímu roku museli částečně omezit. Stejně jako v minulosti se však v Zábřeze objeví výrazné herecké osobnosti, mezi jinými Iva Janžurová, Martin Dejdar, Filip Blažek, Jiří Langmajer, David Prachař, Michal Dlouhý nebo Simona Stašová,“ prozradil Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.
Majitelé abonentky pro rok 2018 budou mít i letos možnost obnovit si svoje stávající místa přednostně také pro příští rok. Výhodou divadelního předplatného, které kulturní dům nabízí již šestým rokem, je nejen komfort stálého místa v hledišti, ale i výrazně zvýhodněná cena vstupenky. Abonentka bude přenosná, takže ji může sloužit i jako originální a hodnotný dárek.
Prodej abonmá bude pro stávající předplatitele zahájen v pondělí 5. listopadu, pro nové zájemce o čtrnáct dnů později. Ti nebudou muset s nákupem pospíchat, protože prodej bude trvat až do vánočních svátků. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.