KULTURA

Divadelní abonmá nabídne večery ve společnosti hereckých hvězd

6. listopadu 2018, 20:00, tyč
Divadelní abonmá nabídne večery ve společnosti hereckých hvězd Zábřeh – Osm lákavých titulů rozdělených do dvou abonentních skupin nabídne divadelní předplatné, které připravil kulturní dům v Zábřeze pro milovníky Thálie na rok 2019.

 „Z důvodu připravované rekonstrukce velkého sálu jsme nabídku abonentních představení oproti letošnímu roku museli částečně omezit. Stejně jako v minulosti se však v Zábřeze objeví výrazné herecké osobnosti, mezi jinými Iva Janžurová, Martin Dejdar, Filip Blažek, Jiří Langmajer, David Prachař, Michal Dlouhý nebo Simona Stašová,“ prozradil Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.
Majitelé abonentky pro rok 2018 budou mít i letos možnost obnovit si svoje stávající místa přednostně také pro příští rok. Výhodou divadelního předplatného, které kulturní dům nabízí již šestým rokem, je nejen komfort stálého místa v hledišti, ale i výrazně zvýhodněná cena vstupenky. Abonentka bude přenosná, takže ji může sloužit i jako originální a hodnotný dárek.
Prodej abonmá bude pro stávající předplatitele zahájen v pondělí 5. listopadu, pro nové zájemce o čtrnáct dnů později. Ti nebudou muset s nákupem pospíchat, protože prodej bude trvat až do vánočních svátků. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.