KULTURA

Divadelní abonmá nabídne večery ve společnosti hereckých hvězd

6. listopadu 2018, 20:00, tyč
Divadelní abonmá nabídne večery ve společnosti hereckých hvězd Zábřeh – Osm lákavých titulů rozdělených do dvou abonentních skupin nabídne divadelní předplatné, které připravil kulturní dům v Zábřeze pro milovníky Thálie na rok 2019.

 „Z důvodu připravované rekonstrukce velkého sálu jsme nabídku abonentních představení oproti letošnímu roku museli částečně omezit. Stejně jako v minulosti se však v Zábřeze objeví výrazné herecké osobnosti, mezi jinými Iva Janžurová, Martin Dejdar, Filip Blažek, Jiří Langmajer, David Prachař, Michal Dlouhý nebo Simona Stašová,“ prozradil Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.
Majitelé abonentky pro rok 2018 budou mít i letos možnost obnovit si svoje stávající místa přednostně také pro příští rok. Výhodou divadelního předplatného, které kulturní dům nabízí již šestým rokem, je nejen komfort stálého místa v hledišti, ale i výrazně zvýhodněná cena vstupenky. Abonentka bude přenosná, takže ji může sloužit i jako originální a hodnotný dárek.
Prodej abonmá bude pro stávající předplatitele zahájen v pondělí 5. listopadu, pro nové zájemce o čtrnáct dnů později. Ti nebudou muset s nákupem pospíchat, protože prodej bude trvat až do vánočních svátků. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou pohádku ČERTÍ BRKO, kterou promítá šumperské kino OKO od 29. listopadu do 23. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Koho hraje Ondřej Vetchý v nové pohádce Čertí brko?

A) sluhu
B) knížete
C) lucifera

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele se zpěvačkou Live Foyn Friis, který se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro, vyhráli Alžběta Vévodová z Chromče, Marcela Haramiová ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína, Lenka Kubíčková z Mohelnice a Eva Valnohová ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).