SPORT

Devítkový kulečník

11. února 2009, 14:45, rejdakce
Šumperk - V sobotu 7. února se v kulečníkové herně Devítka uskutečnil již třetí turnaj série Šumperské ligy. Sešel se rekordní počet sedmnácti hráčů, z toho dvě hráčky, které si nevedly vůbec špatně. Skončily na děleném devátém a třináctém místě.
I další z nově příchozích podali dobrý výkon, především Josef König trénující v Olomouci, který obsadil čtvrté místo. Třetí skončil Petr Dobiáš z Bludova. Finále Komenda–Urban bylo reprízou toho minulého s tím rozdílem, že Petra Urbana nahradil Jaromír. I tentokrát se projevila zkušenost bývalého hráče české extraligy Komendy, který finále a tím i celý turnaj vyhrál.

 
Nejlepší v průběžném pořadí po třech kolech:
  • 1. J. Komenda 55 b.
  • 2. J. Urban 25 b.
  • 3. M. Švesták 24 b.
  • 4. P. Urban 22 b.
  • 5. P. Dobiáš 22 b.
  • 6. J. Švesták 20 b.
  • 7. T. Gronych 16 b.
  • 8. M. Hroch 15 b.
  • 9. D. Cink 14 b.
  • 10. M. Mráz 11 b.


Další turnaj, tentokrát ve hře 9ball (devítka), se hraje v sobotu 21. února od 12.30 hod.

Jaromír Urban, Josef Komenda a Petr Dobiáš


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 18.2.2009 10:42
Titulek: Bez titulku
Autor: Tom Gronych
151
Zdarec takže příště na bedně ja....!!
Reagovat
Datum: 18.2.2009 14:10
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Ficcino
191
myslíš teď v sobotu?
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).