SPORT

Desáté kolo ŠFL

21. listopadu 2010, 10:32, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Páteční florbalová liga se přehoupla do své druhé poloviny základní části.
Jako první rozduněly mantinely na hale Obchodní akademie týmy Youngers Glow a favoriti Párci za dolar. Párci nenechali nikoho na pochybách a svého soupeře deklasovali 17:3.

Párci za dolar - Youngers Glow  17:3


Souboj Icemanů s King Size nesliboval příliš atraktivní florbal plný krásných kombinací, ale spíše boj. To se vyplnilo do posledního detailu a dá se říci, že Icemani svého soupeře doslova utrápili hlavně díky hattricku Karla Nováka.


Icemani - King Size  6:2


Následoval duel Včelek Medulek s Bílým Baletem. Hráči Medulek si vytvořili pohodlné šestibrankový náskok po prvním poločase, a tak mohli v části druhé nechat hrát Balet, jenž sympaticky zabojoval a čtyřmi zásahy zkorigoval konečný stav na 4:9.

Bílý Balet - Včelky Medulky  4:9


Podobně jako Včelky si vedla Vychlazená 11. Ta se tradičně mohla opřít o výkon Martina Vlka, jenž zatížil konto Minimaxu pěti trefami. Konečný výsledek 11:5 asi spravedlivě ilustruje obraz hry.


Vychlazená 11 - Minimax  11:5


Vrchol večera si vzaly na starost celky Lazy Swines a Spádové Legie. Legie byla v utkání mírným favoritem, což potvrdila vítězstvím, které se však proti tradičně bojovným Sviním nerodilo lehce. Čtyři branky Pudila a hattrick Wiesnera znamenaly výhru 9:6. Nejvýraznějším hráčem Swines byl tradičně Kilčický.

Lazy Swines - Spádová Legie  6:9


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.