SPORT

Desáté kolo ŠFL

21. listopadu 2010, 10:32, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Páteční florbalová liga se přehoupla do své druhé poloviny základní části.
Jako první rozduněly mantinely na hale Obchodní akademie týmy Youngers Glow a favoriti Párci za dolar. Párci nenechali nikoho na pochybách a svého soupeře deklasovali 17:3.

Párci za dolar - Youngers Glow  17:3


Souboj Icemanů s King Size nesliboval příliš atraktivní florbal plný krásných kombinací, ale spíše boj. To se vyplnilo do posledního detailu a dá se říci, že Icemani svého soupeře doslova utrápili hlavně díky hattricku Karla Nováka.


Icemani - King Size  6:2


Následoval duel Včelek Medulek s Bílým Baletem. Hráči Medulek si vytvořili pohodlné šestibrankový náskok po prvním poločase, a tak mohli v části druhé nechat hrát Balet, jenž sympaticky zabojoval a čtyřmi zásahy zkorigoval konečný stav na 4:9.

Bílý Balet - Včelky Medulky  4:9


Podobně jako Včelky si vedla Vychlazená 11. Ta se tradičně mohla opřít o výkon Martina Vlka, jenž zatížil konto Minimaxu pěti trefami. Konečný výsledek 11:5 asi spravedlivě ilustruje obraz hry.


Vychlazená 11 - Minimax  11:5


Vrchol večera si vzaly na starost celky Lazy Swines a Spádové Legie. Legie byla v utkání mírným favoritem, což potvrdila vítězstvím, které se však proti tradičně bojovným Sviním nerodilo lehce. Čtyři branky Pudila a hattrick Wiesnera znamenaly výhru 9:6. Nejvýraznějším hráčem Swines byl tradičně Kilčický.

Lazy Swines - Spádová Legie  6:9


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.