SPORT

Desáté kolo ŠFL

21. listopadu 2010, 10:32, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Páteční florbalová liga se přehoupla do své druhé poloviny základní části.
Jako první rozduněly mantinely na hale Obchodní akademie týmy Youngers Glow a favoriti Párci za dolar. Párci nenechali nikoho na pochybách a svého soupeře deklasovali 17:3.

Párci za dolar - Youngers Glow  17:3


Souboj Icemanů s King Size nesliboval příliš atraktivní florbal plný krásných kombinací, ale spíše boj. To se vyplnilo do posledního detailu a dá se říci, že Icemani svého soupeře doslova utrápili hlavně díky hattricku Karla Nováka.


Icemani - King Size  6:2


Následoval duel Včelek Medulek s Bílým Baletem. Hráči Medulek si vytvořili pohodlné šestibrankový náskok po prvním poločase, a tak mohli v části druhé nechat hrát Balet, jenž sympaticky zabojoval a čtyřmi zásahy zkorigoval konečný stav na 4:9.

Bílý Balet - Včelky Medulky  4:9


Podobně jako Včelky si vedla Vychlazená 11. Ta se tradičně mohla opřít o výkon Martina Vlka, jenž zatížil konto Minimaxu pěti trefami. Konečný výsledek 11:5 asi spravedlivě ilustruje obraz hry.


Vychlazená 11 - Minimax  11:5


Vrchol večera si vzaly na starost celky Lazy Swines a Spádové Legie. Legie byla v utkání mírným favoritem, což potvrdila vítězstvím, které se však proti tradičně bojovným Sviním nerodilo lehce. Čtyři branky Pudila a hattrick Wiesnera znamenaly výhru 9:6. Nejvýraznějším hráčem Swines byl tradičně Kilčický.

Lazy Swines - Spádová Legie  6:9


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.