SPORT

Delta znovu na sestup

17. února 2010, 12:22, téma FUTSAL, Michal Šíma
Mělník - Duel posledního Mělníka s předposledním Šumperkem přinesl radost domácím.
Futsalisté Delty Real jeli do středu Čech s jasným cílem, a to zvítězit s třeba se tak již posunout před prýské Bohemians na první nesestupovou pozici.

Stal se však pravý opak. V podprůměrném utkání, kde velkou roli hrála nervozita, zvítězil Olympik a odsunul na poslední příčku prvoligové tabulky právě Šumperk.

Ten držel se soupeřem krok až do poloviny druhého poločasu. Předtím dotahoval zásluhou Ondřeje Málka, Okleštěka a Šinogla pokáždé dvoubrankové vedení soupeře. Na trefu domácího Fialy však již Delta odpověd' nenašla, a když přidali své zásahy také Brožek a znovu Fiala, bylo rozhodnuto.

S pouhými jedenácti body z devatenácti zápasů se tak šumperští futsalisté krčí na posledním místě tabulky české nejvyšší soutěže, tedy v situaci, kterou letos již dobře znají. Bohužel, ztráta mrzí o to víc, že se Málko a spol. z prakticky bezvýchodné pozice letos jednou dostali díky překvapivému triumfu nad Zručí.

Ted' je však pozice Šumperka více než kritická, nebot' desátí Bohemians hodně překvapivě porazili brněnský Helas, tudíž je ztráta Delty na záchranu již 5 bodů. Hodně tak napoví zápas právě s Klokany 24.2. v hale šumperského gymnázia.

 

FC Olympik Mělník - 1. FC Delta Real Šumperk  6:3

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).