SPORT

Delta utrpěla další domácí debakl

17. září 2008, 15:19, simi
Šumperk/Chrudim - Po fiasku s Eco Investmentem přijel na půdu šumperského gymnázia, kde pořádá své futsalové zápasy prvoligová Delta Real, další přetěžký soupeř, a to mistrovská Chrudim.
V nepovedeném úvodu sezony, který ale zkomplikoval především těžky los, pokračovali šumperští futsalisté i v dohrávaném prvním kole naší nejvyšší soutěže. Chrudim s řadou reprezentantů v sestavě již od úvodních minut diktovala tempo zápasu a Šumperk, kterému navíc chyběl Martin Málko, jen odolával chrudimskému tlaku. Skóre otevřel v 8. minutě Mikan, jenž nejprve obešel Strnada a poté i propálil Gruntoráda v brance - 0:1. Na Mikana gólově navázali navrátilec z Chorvatské ligy a dlouholetý reprezentant Rešetár, po němž rozvlnil síť za Gruntorádem nešťastným vlastencem Sitta a poločasový stav uzavřel na 0:4 zkušený Vladyka.

V druhé půli se šumperští hráči odhodlali k náporu, avšak ten nedokázali brankově zužitkovat a naopak míč lovil z branky popáté Gruntorád, kterého překonal Sluka. Největší šanci na rozveselení domácích diváků měl na noze Strnad, ale jeho trestný kop skončil jen na břevně Mellerovi branky. V závěru ještě přidal svůj druhý gól v utkání Vladyka a v poslední minutě ještě zpečetili hladký výsledek na 0:8 Mikan s Romanem Marešem.

Druhý zápas, co by se dal označit jako propadák je na světě, nicméně nesmí se zapomínat na to, že tři doposud odehrané zápasy, ze kterých si Delta neodnesla ani bod, byly asi tím nejtěžším, co šumperské futsalisty mohlo potkat a silnější soupeři již v lize nejsou. Vhod tak určitě přijde celému týmu reprezentační přestávka, během které se bude moci připravit na soupeře, jimž se budou body brát o poznání snadněji. Delta přivítá až 17. října na své palubovce nováčka z Mělníka a to je rozhodně soupeř, který je k poražení. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.