Delta podlehla Teplicím

27. listopadu 2011, 10:48, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Šumperští futsalisté se představili dvakrát v jednom týdnu doma. Nejprve v úterý remízovali s Vysokým Mýtem, v pátek nestačili na Teplice.
 Soupeř z dalekých Teplic přijel do Šumperka bez distancovaného Leiteho, ale i tak šel především z první formace v čele s Brazilci Guilhermem či Ramadou strach.
A hned v první minutě začal úřadovat Guilherme. Hráč s viditelnou nadváhou, avšak s úžasnou kopací technikou. V první minutě nedal Netopilovi šanci a Teplice vedly. Hned po něm se navíc prosadil Pereira a bylo to o dva góly. Delta se však ze šokujícího úvodu vzpamatovala a začala favorita řádně trápit. Nejprve snížil střelou po zemi Hruda a v 8. minutě se po krásné kombinaci s Navrátilem trefil Ondřej Málko.
Byla to však znovu první lajna hostů, která zařídila dvoubrankové vedení modročerným. Tolstov a znovu Pereira poslali cizineckou legii v barvách Teplic do dalšího trháku. Když Netopila navíc překonal ve 14. minutě mladík Sokovnin, vypadalo to s Deltou všelijak, avšak naději na zvrat vykřesal střelou z voleje Opravil - 3:5.
Ve druhé půli Delta tlačila, ale v koncovce se jí nedařilo. Často měla územní převahu, ale bez výraznější invence ve finální fázi. V power-play tak rozhodl o vítězství 6:3 pro Teplice Sokovnin.

1.FC Delta Real Šumperk - FK Balticflora Teplice  3:6

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.