SPORT

Delta podlehla Teplicím

27. listopadu 2011, 10:48, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Šumperští futsalisté se představili dvakrát v jednom týdnu doma. Nejprve v úterý remízovali s Vysokým Mýtem, v pátek nestačili na Teplice.
 Soupeř z dalekých Teplic přijel do Šumperka bez distancovaného Leiteho, ale i tak šel především z první formace v čele s Brazilci Guilhermem či Ramadou strach.
A hned v první minutě začal úřadovat Guilherme. Hráč s viditelnou nadváhou, avšak s úžasnou kopací technikou. V první minutě nedal Netopilovi šanci a Teplice vedly. Hned po něm se navíc prosadil Pereira a bylo to o dva góly. Delta se však ze šokujícího úvodu vzpamatovala a začala favorita řádně trápit. Nejprve snížil střelou po zemi Hruda a v 8. minutě se po krásné kombinaci s Navrátilem trefil Ondřej Málko.
Byla to však znovu první lajna hostů, která zařídila dvoubrankové vedení modročerným. Tolstov a znovu Pereira poslali cizineckou legii v barvách Teplic do dalšího trháku. Když Netopila navíc překonal ve 14. minutě mladík Sokovnin, vypadalo to s Deltou všelijak, avšak naději na zvrat vykřesal střelou z voleje Opravil - 3:5.
Ve druhé půli Delta tlačila, ale v koncovce se jí nedařilo. Často měla územní převahu, ale bez výraznější invence ve finální fázi. V power-play tak rozhodl o vítězství 6:3 pro Teplice Sokovnin.

1.FC Delta Real Šumperk - FK Balticflora Teplice  3:6


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).