SPORT

Delta opět ve hře

20. února 2010, 11:53, téma FUTSAL, Michal Šíma
Vysoké Mýto - Jako na houpačce to vypadá se šumperskými futsalisty.
Ti byli již jednou odsouzeni k sestupu, poté překvapivá výhra nad Zručí a bylo vše jinak. Nyní se situace opakovala. Po klíčové porážce na hřišti Mělníku, cestovali Realit'áci na horkou půdu Vysokého Mýta, celku který doma prakticky neprohrává, čemuž nahrávájí i parametry hřiště na hranici regulérnosti.
Šumperk se však s kritickou situací vypořádal na výbornou. Po poločase svítil na světelné tabuli stav 4:4. Za domácí střílel dvakrát mladý Chadima, Delta však odpovídala zásluhou své mladé naděje Václavského, a když se přidali i tradiční střelci Navrátil s Málkem, vypadalo to s nadějemi Šumperka celkem dobře.
Ve druhém poločase lovil míč ze své brány uz pouze reprezentační brankář Gerčák ve službách Nejzbachu. Toho totiž dvakrát překonal šumperský kanonýr Navrátil.
Konečný stav 4:6 je tak velmi překvapivým výsledkem v rámci této dohrávky 18. kola. Deltě tak dává znovu šanci poprat se o záchranu, nebot' na Bohemians ztrácí pouhé dva body. Přímý souboj o záchranu uvidí šumperští fanoušci ve středu 24.2. v hale gymnázia.


Nejzbach Vysoké Mýto - 1. FC Delta Real Šumperk  4:6


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.