SPORT

Delta opět ve hře

20. února 2010, 11:53, téma FUTSAL, Michal Šíma
Vysoké Mýto - Jako na houpačce to vypadá se šumperskými futsalisty.
Ti byli již jednou odsouzeni k sestupu, poté překvapivá výhra nad Zručí a bylo vše jinak. Nyní se situace opakovala. Po klíčové porážce na hřišti Mělníku, cestovali Realit'áci na horkou půdu Vysokého Mýta, celku který doma prakticky neprohrává, čemuž nahrávájí i parametry hřiště na hranici regulérnosti.
Šumperk se však s kritickou situací vypořádal na výbornou. Po poločase svítil na světelné tabuli stav 4:4. Za domácí střílel dvakrát mladý Chadima, Delta však odpovídala zásluhou své mladé naděje Václavského, a když se přidali i tradiční střelci Navrátil s Málkem, vypadalo to s nadějemi Šumperka celkem dobře.
Ve druhém poločase lovil míč ze své brány uz pouze reprezentační brankář Gerčák ve službách Nejzbachu. Toho totiž dvakrát překonal šumperský kanonýr Navrátil.
Konečný stav 4:6 je tak velmi překvapivým výsledkem v rámci této dohrávky 18. kola. Deltě tak dává znovu šanci poprat se o záchranu, nebot' na Bohemians ztrácí pouhé dva body. Přímý souboj o záchranu uvidí šumperští fanoušci ve středu 24.2. v hale gymnázia.


Nejzbach Vysoké Mýto - 1. FC Delta Real Šumperk  4:6


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).