SPORT

Delta konečně zabrala

29. října 2011, 15:48, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Již trochu s nožem na krku vystupovali šumperští futsalisté do zápasu s pražskou Slávií.
 Doposud totiž nebodovali a jedině výhra by je posunula z posledního místa. Sešívaní však rovněž patří spíše k týmům druhého sledu české nejvyšší soutěže, a tak se neočekával příliš pohledný futsal. 
Předzápasové prognózy se vcelku naplnily. Sešívaní drželi míč delší čas na svých sálovkách, jenže Šumperk se předvedl jako velice bojovný a agresivní celek, k němuž se po zásluze přiklonila i štěstěna. Hned v úvodu totiž Slavia spálila několik tutovek buď střelou vedle, nebo do připraveného Netopila. Jako první tak udeřili domácí, kteří poté po celý zápas tahali za delší konec. V 9. minutě opřel svoji střílenou nahrávku Martin Málko do obránce hostů, který si srazil míč do branky, a Delta vedla. Pražané vyrovnali ve 13. minutě, když se z protiútoku prosadil Nojnar. V přetahované o poločasové vedení pak pokračoval Tezner, hostující kapitán Oliva a minutu před koncem Navrátil, který natřikrát překonal Krajče v brance Slavie - 3:2.
Hosté se snažili o vyrovnání i ve druhém poločase, ale jejich snaha končila povětšinou v zámezí, a to i z velice dobrých střeleckých pozic. Navíc ve 31. minutě zahráli rukou v pokutovém území a Martin Málko proměnil pokutový kop - 4:2. Snížení však přišlo takřka okamžitě a Delta se až do posledních vteřin musela bát o výsledek. Výsledek však již nezměnilo ani břevno z hlavy Fichtnera v poslední sekundě utkání.
Šumperští futsalisté si tak mohli vydechnout a oslavit úvodní a velice důležité tři body.

1.FC Delta Real Šumperk - SK Slavia Praha  4:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).