ZPRÁVY

Delta jede - veze výhru z Pardubic

24. listopadu 2008, 16:12, simi
Šumperk - V 9. kole nejvyšší futsalové soutěže se šumperští hráči představili na půdě doposud před nimi se nacházejících Pardubic. Jistě mnoha futsalovým fanouškům utkvěl v paměti dnes již legendární výjezd do města perníku z loňského roku, a tak všichni příznivci šumperského sportu doufali v podobný výsledek jako byl debakl 9:2 z minulé parádní sezony.

Nutno podotknout, že tak výrazné to sice nebylo, avšak tři body se stejně stěhují do Šumperka. Jelikož většině hráčů působícím přednostně ve velkém fotbale skončila sezona, mohli Deltu posílit i šumperští Strnad s Opravilem a v neposlední řadě také opavský kanonýr a miláček fanynek Pavel Šultes. Hostům tak chyběli jen vykartovaní Martin Málko s Konečným a dlouhodobě zraněný Ondřej Málko.
Do utkání vstoupili možná i pod dojmem posílení lépe hosté a již ve druhé minutě se ujali vedení zásluhou Strnada. To bylo však, co se týče branek z první půle, vše a přítomným divákům tak nezbývalo než s napětím očekávat poločas druhý.
Ten začal o poznání svižněji, ale skóre se pohnulo až v 23. minutě, která patřila Lukáši Oklešťkovi. Ten se nejprve postaral o dvoubrankový rozdíl po nahrávce Žmolíka a vzápětí přidal už třetí branku po spolupráci s Teznerem. A aby toho nebylo málo, na již velmi přesvědčivých 0:4 zvýšil za pět minut Navrátil. Jeho gól sice našel odpověď v podobě snížení Konečného, ale Delta si již rozhodnutý zápas nenechala vzít a i přes další snížení Netolického vyhrála jednoznačně 4:2.

Torf Pardubice - 1. FC Delta Real Šumperk  2:4Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.