ZPRÁVY

Delta jede - veze výhru z Pardubic

24. listopadu 2008, 16:12, simi
Šumperk - V 9. kole nejvyšší futsalové soutěže se šumperští hráči představili na půdě doposud před nimi se nacházejících Pardubic. Jistě mnoha futsalovým fanouškům utkvěl v paměti dnes již legendární výjezd do města perníku z loňského roku, a tak všichni příznivci šumperského sportu doufali v podobný výsledek jako byl debakl 9:2 z minulé parádní sezony.

Nutno podotknout, že tak výrazné to sice nebylo, avšak tři body se stejně stěhují do Šumperka. Jelikož většině hráčů působícím přednostně ve velkém fotbale skončila sezona, mohli Deltu posílit i šumperští Strnad s Opravilem a v neposlední řadě také opavský kanonýr a miláček fanynek Pavel Šultes. Hostům tak chyběli jen vykartovaní Martin Málko s Konečným a dlouhodobě zraněný Ondřej Málko.
Do utkání vstoupili možná i pod dojmem posílení lépe hosté a již ve druhé minutě se ujali vedení zásluhou Strnada. To bylo však, co se týče branek z první půle, vše a přítomným divákům tak nezbývalo než s napětím očekávat poločas druhý.
Ten začal o poznání svižněji, ale skóre se pohnulo až v 23. minutě, která patřila Lukáši Oklešťkovi. Ten se nejprve postaral o dvoubrankový rozdíl po nahrávce Žmolíka a vzápětí přidal už třetí branku po spolupráci s Teznerem. A aby toho nebylo málo, na již velmi přesvědčivých 0:4 zvýšil za pět minut Navrátil. Jeho gól sice našel odpověď v podobě snížení Konečného, ale Delta si již rozhodnutý zápas nenechala vzít a i přes další snížení Netolického vyhrála jednoznačně 4:2.

Torf Pardubice - 1. FC Delta Real Šumperk  2:4Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).