ZPRÁVY

Delta jede - veze výhru z Pardubic

24. listopadu 2008, 16:12, simi
Šumperk - V 9. kole nejvyšší futsalové soutěže se šumperští hráči představili na půdě doposud před nimi se nacházejících Pardubic. Jistě mnoha futsalovým fanouškům utkvěl v paměti dnes již legendární výjezd do města perníku z loňského roku, a tak všichni příznivci šumperského sportu doufali v podobný výsledek jako byl debakl 9:2 z minulé parádní sezony.

Nutno podotknout, že tak výrazné to sice nebylo, avšak tři body se stejně stěhují do Šumperka. Jelikož většině hráčů působícím přednostně ve velkém fotbale skončila sezona, mohli Deltu posílit i šumperští Strnad s Opravilem a v neposlední řadě také opavský kanonýr a miláček fanynek Pavel Šultes. Hostům tak chyběli jen vykartovaní Martin Málko s Konečným a dlouhodobě zraněný Ondřej Málko.
Do utkání vstoupili možná i pod dojmem posílení lépe hosté a již ve druhé minutě se ujali vedení zásluhou Strnada. To bylo však, co se týče branek z první půle, vše a přítomným divákům tak nezbývalo než s napětím očekávat poločas druhý.
Ten začal o poznání svižněji, ale skóre se pohnulo až v 23. minutě, která patřila Lukáši Oklešťkovi. Ten se nejprve postaral o dvoubrankový rozdíl po nahrávce Žmolíka a vzápětí přidal už třetí branku po spolupráci s Teznerem. A aby toho nebylo málo, na již velmi přesvědčivých 0:4 zvýšil za pět minut Navrátil. Jeho gól sice našel odpověď v podobě snížení Konečného, ale Delta si již rozhodnutý zápas nenechala vzít a i přes další snížení Netolického vyhrála jednoznačně 4:2.

Torf Pardubice - 1. FC Delta Real Šumperk  2:4

NA FLÁM FEST ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.