SPORT

David Ohnutek se stal kmenovým hráčem Draků

30. května 2007, 20:05, www.hokejsumperk2003.cz
David Ohnutek se stal kmenovým hráčem Draků Šumperk - Prosby a touhy šumperské hokejové veřejnosti byly vyslyšeny. David OHNUTEK (*1980) se stává kmenovým hráčem klubu HOKEJ ŠUMPERK 2003, na příští sezónu navíc na hostování setrvají obě křídla hvězdného centra Draků - Martin Stejskal (hostování ze Zlína) a Ivo Kratěna (hostování ze Sparty Praha). Drakům se tak daří držet pohromadě postupový kádr.
Ohnutek vyhrál v minulé sezóně kanadské bodování Draků v základní části a získal si srdce zdejších příznivců. Loňská posila z Kroměříže potvrdila své kvality, na začátku letošní sezóny však nastaly problémy při vyjednávání s mateřským klubem - Zlínem. Šumperský klub chtěl mít samozřejmě Ohnutka i nadále v kádru, Zlín však odmítl hostování a jedinou schůdnou cestou se tak stal přestup. Ten se konečně po mnohatýdenních jednáních podařilo dovést do úspěšného konce.

S Ohnutkem přišel na začátku loňské sezóny z Kroměříže do Šumperka i Martin Stejskal. Další ze zlínských odchovanců a jedno ze dvou loňských křídel Ohnutka ve druhé formaci také v Šumperku setrvá, tentokrát však pouze formou hostování do konce sezóny 2007/08. Stejný případ nastal i u Ivo Kratěny, který byl v Šumperku na hostování z pražské Sparty. I jemu bylo prodlouženo hostování a také Kratěna, tj. druhé křídlo Davida Ohnutka, v Šumperku setrvá do konce sezóny 2007/08. Po formacích Novosad - Kučera - Martinka a Antonovič - Meluzín - Bařica se tak podařilo udržet pohromadě i poslední ze tří útočných trojic Draků z minulé úspěšné sezóny.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.7.2007 11:32
Titulek: Bez titulku
Autor: Tomáš
94
konečně pořádný hráč!!!
Reagovat

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.