SPORT

David Ohnutek se stal kmenovým hráčem Draků

30. května 2007, 20:05, www.hokejsumperk2003.cz
David Ohnutek se stal kmenovým hráčem Draků Šumperk - Prosby a touhy šumperské hokejové veřejnosti byly vyslyšeny. David OHNUTEK (*1980) se stává kmenovým hráčem klubu HOKEJ ŠUMPERK 2003, na příští sezónu navíc na hostování setrvají obě křídla hvězdného centra Draků - Martin Stejskal (hostování ze Zlína) a Ivo Kratěna (hostování ze Sparty Praha). Drakům se tak daří držet pohromadě postupový kádr.
Ohnutek vyhrál v minulé sezóně kanadské bodování Draků v základní části a získal si srdce zdejších příznivců. Loňská posila z Kroměříže potvrdila své kvality, na začátku letošní sezóny však nastaly problémy při vyjednávání s mateřským klubem - Zlínem. Šumperský klub chtěl mít samozřejmě Ohnutka i nadále v kádru, Zlín však odmítl hostování a jedinou schůdnou cestou se tak stal přestup. Ten se konečně po mnohatýdenních jednáních podařilo dovést do úspěšného konce.

S Ohnutkem přišel na začátku loňské sezóny z Kroměříže do Šumperka i Martin Stejskal. Další ze zlínských odchovanců a jedno ze dvou loňských křídel Ohnutka ve druhé formaci také v Šumperku setrvá, tentokrát však pouze formou hostování do konce sezóny 2007/08. Stejný případ nastal i u Ivo Kratěny, který byl v Šumperku na hostování z pražské Sparty. I jemu bylo prodlouženo hostování a také Kratěna, tj. druhé křídlo Davida Ohnutka, v Šumperku setrvá do konce sezóny 2007/08. Po formacích Novosad - Kučera - Martinka a Antonovič - Meluzín - Bařica se tak podařilo udržet pohromadě i poslední ze tří útočných trojic Draků z minulé úspěšné sezóny.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.7.2007 11:32
Titulek: Bez titulku
Autor: Tomáš
126
konečně pořádný hráč!!!
Reagovat