KULTURA

Dasha vystoupí před zaplněným sálem

9. dubna 2019, 20:00, bav
Dasha vystoupí před zaplněným sálem Zábřeh – Hudební lahůdku v podobě koncertní show jedné z našich nejobsazovanějších muzikálových hereček a zpěvaček nabídne zábřežský kulturák v pátek 12. dubna. Charismatická Dasha přijede do Zábřehu spolu s kapelou Pajky Pajk včele s pianistou Martinem Kumžákem.

 Dasha je držitelkou Ceny Thálie za rok 2010, podílí se na mnoha úspěšných hudebních projektech, vystupuje například jako sólistka Moondance Orchestra Martina Kumžáka, orchestru známého z televizní série StarDance. Ve svém novém koncertním programu zazpívá své oblíbené skladby napříč mnoha žánry, od popu a soulové hudby až k muzikálovým melodiím. „Zájem o vstupenky je mimořádný, což koresponduje s výbornými ohlasy, které jsme zaznamenali po vánočním koncertu v roce 2016,“ připomněl Zdeněk David z kulturního domu.

Poslední vstupenky na koncert nezaměnitelné zpěvačky nabízejí prodejní místa Zábřežské kulturní v ceně od 340 Kč.


Foto: archiv

Dasha v Zábřehu naposledy vystoupila před dvěma lety jako host orchestru Moravia Big Band.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Do kin míří film Yesterday. Víte jaké to je, když jste jediný člověk na světě, který zná písničky The Beatles? Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Šunmerské kino OKO ho promítne ve čtvrtek 27. června. Tři z vás mohou být u toho, když správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Jaký film nenatočil režisér Danny Boyle?
a) Milionář z chatrče
b) Trainspotting
c) Jobs

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na divadelní představení Manželství v kostce, které uvede zábřežský kulturní dům v pátek 21. června od 19 hodin zcela netradičně v kině RETRO, vyhrávají: Květa Dvořáková z Velkých Losin, Petra Brachtlová z Libiny a Bronislava Nečesaná z Mohelnice. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně Kulturního domu.