KULTURA

Dasha vystoupí před zaplněným sálem

9. dubna 2019, 20:00, bav
Dasha vystoupí před zaplněným sálem Zábřeh – Hudební lahůdku v podobě koncertní show jedné z našich nejobsazovanějších muzikálových hereček a zpěvaček nabídne zábřežský kulturák v pátek 12. dubna. Charismatická Dasha přijede do Zábřehu spolu s kapelou Pajky Pajk včele s pianistou Martinem Kumžákem.

 Dasha je držitelkou Ceny Thálie za rok 2010, podílí se na mnoha úspěšných hudebních projektech, vystupuje například jako sólistka Moondance Orchestra Martina Kumžáka, orchestru známého z televizní série StarDance. Ve svém novém koncertním programu zazpívá své oblíbené skladby napříč mnoha žánry, od popu a soulové hudby až k muzikálovým melodiím. „Zájem o vstupenky je mimořádný, což koresponduje s výbornými ohlasy, které jsme zaznamenali po vánočním koncertu v roce 2016,“ připomněl Zdeněk David z kulturního domu.

Poslední vstupenky na koncert nezaměnitelné zpěvačky nabízejí prodejní místa Zábřežské kulturní v ceně od 340 Kč.


Foto: archiv

Dasha v Zábřehu naposledy vystoupila před dvěma lety jako host orchestru Moravia Big Band.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes dáme šanci celkem pěti výhercům. Soutěžit mohou o volňásky na premiéru v šumperském divadle nebo na taneční večer v Zábřeze. Odpovědět je potřeba zvlášť pod uvedeným číslem otázky. Zájemci o premiérové představení budou o výhře informováni prostřednictvím sms, kdo si půjde zadarmo zatancovat, si přečte v příštím čísle.

Otázka:
1. Z jakého apačského kmene pocházel Vinnetou? (Divadlo Šumperk, 26. 10., 19 hod.)
a) Mescalero b) Chiricahua c) Lipan
2. Ze které obce pochází dechová hudba Záhořané? (ZK Zábřeh, 3. 11., 14 hod.)
a) Dolní Bečva b) Prostřední Bečva c) Horní Bečva
Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.

VYHODNOCENÍ:
Volnou vstupenku na divadelní představení Chvála bláznovství, ve kterém excelují Martin Hofmann a Filip Blažek a které uvede kulturní dům v Zábřeze ve středu 30. října od 19 hodin, vyhrávají Jaroslava Mandáková ze Zábřeha a Eva Kombercová ze Šumperka. Blahopřejeme! O vstupenku se přihlaste u pořadatelů.