KULTURA

Dasha vystoupí před zaplněným sálem

9. dubna 2019, 20:00, bav
Dasha vystoupí před zaplněným sálem Zábřeh – Hudební lahůdku v podobě koncertní show jedné z našich nejobsazovanějších muzikálových hereček a zpěvaček nabídne zábřežský kulturák v pátek 12. dubna. Charismatická Dasha přijede do Zábřehu spolu s kapelou Pajky Pajk včele s pianistou Martinem Kumžákem.

 Dasha je držitelkou Ceny Thálie za rok 2010, podílí se na mnoha úspěšných hudebních projektech, vystupuje například jako sólistka Moondance Orchestra Martina Kumžáka, orchestru známého z televizní série StarDance. Ve svém novém koncertním programu zazpívá své oblíbené skladby napříč mnoha žánry, od popu a soulové hudby až k muzikálovým melodiím. „Zájem o vstupenky je mimořádný, což koresponduje s výbornými ohlasy, které jsme zaznamenali po vánočním koncertu v roce 2016,“ připomněl Zdeněk David z kulturního domu.

Poslední vstupenky na koncert nezaměnitelné zpěvačky nabízejí prodejní místa Zábřežské kulturní v ceně od 340 Kč.


Foto: archiv

Dasha v Zábřehu naposledy vystoupila před dvěma lety jako host orchestru Moravia Big Band.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.