ZPRÁVY

Další násilí v Zábřeze. Obětí je seniorka

27. října 2014, 16:06, Jaroslav Kropáč
Zábřeh - Další případ surového přepadení ženy řešili ve středu 22. října policisté v Zábřeze. Teprve osmnáctiletý mladík tam zákeřně přepadl pětasedmdesátiletou důchodkyni. Ukradl jí kabelku s peněženkou. Peníze pak prohrál v herně.

 „K události došlo ve Školské ulici po osmé hodině večer. Pachatel ženu zezadu prudce srazil na zem a snažil se jí vytrhnout kabelku. To se mu po chvíli podařilo, pak z místa činu utekl,“ popisuje průběh události mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Rozrušená seniorka utrpěla šok, několik pohmožděnin a odřenin. Celkem jí vznikla škoda za více než šest tisíc korun.

Pachatel se bavil v herně

Policie odvedla dobrou práci. Pachatele se jí totiž podařilo zadržet nedlouho po činu. „Mladík seděl v místní herně, kde utrácel ukradené peníze,“ uvedl Bednařík. Muži zákona mladého zločince zadrželi a umístili do cely. Současně podali návrh na vzetí do vazby. Vyšetřují ho kvůli spáchání trestného činu loupež.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).