SPORT

Další bodová mizérie florbalistů

15. dubna 2008, 06:45, simi
Další bodová mizérie florbalistů Přerov, Rožnov - Ve 3. lize mužů čekal na šumperský Asper další dvojzápas, ve kterém se střetli s Piraněma z Přerova a Rožnovem. Podle postavení v tabulce se dala očekávat zajímavá střetnutí, v nichž ale Šumperk nebyl favoritem.

Přerov známý svojí jednoduchou rychlou hrou plnou tvrdých střetů začal utkání zostra a hned v první minutě zasypal Vašíčka v brance Šumperka sprškou střel, jež však ke gólu nevedly. Po úvodním tlaku se však ke slovu dostali i hráči Asperu, ale jejich rychlé protiútoky úvodní branku nepřinesly. V druhé třetině byl k vidění vyrovnaný florbal, avšak jako první se radovali přerovští. Po několikaminutové přestávce zapřičiněné nezaviněným zraněním jednoho hráče z Piraní, kdy se jeho hlava střetla s konstrukcí neodklizené házenkářské branky, vyrovnal Josef Andrle a začínalo se znova. Do druhé přestávky se však sportovně řečeno "haluzí" prosadil podruhé Přerov, kdy několikrát tečovaná neslaná nemastná střela skončila za zády překvapeného Vašíčka. V poslední části hry se začali více tlačit dopředu šumperští florbalisté, ale jejich snaha byla oceněna pouze jediným gólem z hole Kilčického tři minuty před koncem. Utkání tak spělo k remíze, jenže proti byl holohlavý útočník soupeře, který pěknou střelou příklepem zajistil šťastnou výhru Přerova.

V druhém utkání se projevil dlouhodobý nešvar šumperského florbalu, a to zaspané úvodní minuty. V zápase s Rožnovem to zkušený soupeř potrestal a ihned po několika úvodních minutách hry svítilo na tabuli skóre 0:3. Do konce první třetiny sice dokázal zkorigovat stav po pěkné kombinaci Vlk, ale to bylo ze strany Asperu gólově vše. V průměrném utkání se nedala svěřencům trenéra Hegera upřít snaha, avšak chybělo brankové vyjádření a navíc tým Rožnova hrál velice dobře v defenzivě a dokázal ještě přidat další dva zápisy na své straně skóre. To tedy zůstalo po závěrečné siréně svítit v podobě 1:5.

FBC Asper Šumperk  -  FBC Piranha ČOS Přerov  2:3
FBC Asper Šumperk  -  1. FBK Rožnov p/R  1:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.