SPORT

Další běžecké stopy upraveny

23. ledna 2010, 00:00, téma ZIMNÍ SPORTY, David Mičunek
Mimo již dříve avizované strojově upravované běžecké trasy SCR Jeseníky na Staroměstsku došlo tento týden k jejich opětovnému protažení a mj. k realizaci dalších tras.

a) Staré Město p/S - Kunčice ( U Profesora) - neznačeno

úsek Jesenické magistrály

b) Malá Morava (přejezd) - Podlesí (obec) - Severomoravská chata - Svatá Trojice - Bouda (rozc.) - Hrubý les - Čečel (silnice) - Partyzánské bunkry Čečel - Pod Stráží - Písařov (Hambalek)
(modrá a červená zn.)

c) Bouda (rozc.) - Paramuť - Hrubý les
( zelená a modrá zn.)

Tímto se stává souvislou Jesenická lyžařská magistrála v upravovaném úseku Hambalek - Severomoravská chata - Návrší - Kunčická hora . Upozorňuji na problémy v úseku U Kapličky - Kladská brána, kde došlo k poničení stopy ze strany lovců a těžby dřeva. Trasy budou upravovány zpravidla jednou týdně.

Sdružení obcí - Červená Voda provedlo dále úpravu trasy
Červená Voda - Svatá Trojice - U tří tabulí (háj.) - Písařov (škola)


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).