SPORT

Další běžecké stopy upraveny

23. ledna 2010, 00:00, téma ZIMNÍ SPORTY, David Mičunek
Mimo již dříve avizované strojově upravované běžecké trasy SCR Jeseníky na Staroměstsku došlo tento týden k jejich opětovnému protažení a mj. k realizaci dalších tras.

a) Staré Město p/S - Kunčice ( U Profesora) - neznačeno

úsek Jesenické magistrály

b) Malá Morava (přejezd) - Podlesí (obec) - Severomoravská chata - Svatá Trojice - Bouda (rozc.) - Hrubý les - Čečel (silnice) - Partyzánské bunkry Čečel - Pod Stráží - Písařov (Hambalek)
(modrá a červená zn.)

c) Bouda (rozc.) - Paramuť - Hrubý les
( zelená a modrá zn.)

Tímto se stává souvislou Jesenická lyžařská magistrála v upravovaném úseku Hambalek - Severomoravská chata - Návrší - Kunčická hora . Upozorňuji na problémy v úseku U Kapličky - Kladská brána, kde došlo k poničení stopy ze strany lovců a těžby dřeva. Trasy budou upravovány zpravidla jednou týdně.

Sdružení obcí - Červená Voda provedlo dále úpravu trasy
Červená Voda - Svatá Trojice - U tří tabulí (háj.) - Písařov (škola)


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.