SPORT

Cyklokrosař Emil Hekele dál boduje. Vybojoval si nominaci na mistrovství Evropy

1. listopadu 2017, 14:00, Petr Fišer
Cyklokrosař Emil Hekele dál boduje. Vybojoval si nominaci na mistrovství Evropy Loštice - Cyklokrosař Emil Hekele navazuje na produktivní loňskou sezónu ve velkém stylu. Na novém kole STEVENS a v nových zelených barvách stáje Stevens bikes – Emilio sport opět útočí na příčky nejvyšší.

 V kolotoči krosových podniků zažil minulý týden velký úspěch, když se umístil dvakrát po sobě v mezinárodních závodech kategorie UCI C2 jako třetí. Nejprve si zajistil stupně vítězů ve Slovenském poháru v Podbrezové, kde dominoval Tomáš Paprstka. O den později si bronzový vavřín vysloužil v rakouském Ternitzu, a to za vítězným Martinem Haringem a před jedenáctým Lubomírem Petrušem ze Šumperka.
Loštický veterán se zdatně otáčí i v pohárovém seriálu, který se odehrává pod názvem TOI TOI Cup. Zatím mu patří průběžná šestá pozice se ztrátou jedenácti bodů na třetího Nesvadbu. Nejlepším individuálním výkonem se prezentoval v Jabkenicích (C2), kde na zablácené trati skončil v silné konkurenci pátý. Při zahraničních misích zaujal v daleké Číně, kde v závodě nejvyšší kategorie C1 dosáhl na výtečné deváté místo.
Nyní veškerou přípravu směřuje k mistrovství Evropy, které bude 5. listopadu hostit jihočeský Tábor. Čtyřicetiletý matador nechybí v osmičlenném výběru, který do soupeření elitních jezdců nominovali trenérští stavitelé reprezentačního družstva.


Foto:ob

Emil Hekele se svým mladým fanouškem Jiřím Rašnerem ze Zábřeha.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.