SPORT

Cyklokrosař Emil Hekele dál boduje. Vybojoval si nominaci na mistrovství Evropy

1. listopadu 2017, 14:00, Petr Fišer
Cyklokrosař Emil Hekele dál boduje. Vybojoval si nominaci na mistrovství Evropy Loštice - Cyklokrosař Emil Hekele navazuje na produktivní loňskou sezónu ve velkém stylu. Na novém kole STEVENS a v nových zelených barvách stáje Stevens bikes – Emilio sport opět útočí na příčky nejvyšší.

 V kolotoči krosových podniků zažil minulý týden velký úspěch, když se umístil dvakrát po sobě v mezinárodních závodech kategorie UCI C2 jako třetí. Nejprve si zajistil stupně vítězů ve Slovenském poháru v Podbrezové, kde dominoval Tomáš Paprstka. O den později si bronzový vavřín vysloužil v rakouském Ternitzu, a to za vítězným Martinem Haringem a před jedenáctým Lubomírem Petrušem ze Šumperka.
Loštický veterán se zdatně otáčí i v pohárovém seriálu, který se odehrává pod názvem TOI TOI Cup. Zatím mu patří průběžná šestá pozice se ztrátou jedenácti bodů na třetího Nesvadbu. Nejlepším individuálním výkonem se prezentoval v Jabkenicích (C2), kde na zablácené trati skončil v silné konkurenci pátý. Při zahraničních misích zaujal v daleké Číně, kde v závodě nejvyšší kategorie C1 dosáhl na výtečné deváté místo.
Nyní veškerou přípravu směřuje k mistrovství Evropy, které bude 5. listopadu hostit jihočeský Tábor. Čtyřicetiletý matador nechybí v osmičlenném výběru, který do soupeření elitních jezdců nominovali trenérští stavitelé reprezentačního družstva.


Foto:ob

Emil Hekele se svým mladým fanouškem Jiřím Rašnerem ze Zábřeha.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).