SPORT

Čtyři branky v přesilovkách nasměrovaly Hradec k výhře

29. srpna 2007, 11:29, www.hokejsumperk2003.cz
Čtyři branky v přesilovkách nasměrovaly Hradec k výhře Hradec Králové - Šumperští Draci ani napodruhé na vítěze loňské základní části první ligy v přípravě nevyzráli. I díky čtyřem inkasovaným brankám v oslabení utrpěli na ledě soupeře hrozivou prohru 0:5. Dvakrát se za domácí blýskl Pavel Suchý, jednu asistenci si připsal i exšumperský Petr Sakrajda. Draci poprvé inkasovali chvíli před koncem první třetiny, v následujících dvou dvacetiminutovkách pak inkasoval vždy dvakrát. Poprvé za Šumperk nastoupil obránce Michal Rejzek.
přát., 28.8.2007 18:00
 
HC VČE Hradec Králové 5
 
Šumperk 0

Podrobnosti:

Třetiny: 1:0, 2:0, 2:0.
Branky a nahrávky: 20. Kadlec (Burian, Fořt), 32. Suchý (Lesák), 35. Koudelka (Sakrajda), 52. Fořt, 53. Suchý (Fišer). Využití: 4:0. Průběh utkání: 0:0, 5:0.
 
Hr.Králové: Dušek - Toužimský, Burian, Karlíček, Hendrich, Táborský, Klement, Lesák - Fořt, Roubík, Kadlec - Sakrajda, Koudelka, Vondráček - Fišer, Domin, Suchý - Šeda, Volráb
 
Šumperk: Tihlář - Hajas, Rejzek, Sloboda, Kaltenbock, Stráňovský, Ondráček, Šindler - Bařica, Meluzín, Antonovič - Kratěna, Ohnutek, Stejskal - Čížek, Kučera, Obdržálek - Pekr, Fischer, Martinka.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).