SPORT

Čtvrté kolo ŠFL

2. října 2010, 21:14, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Čtyři vcelku očekávané výsledky a jedno obrovské překvapení přineslo 4. kolo páteční florbalové ligy.
Jako první rozduněli mantinely v hale Obchodní akademie Párci za dolar a Vychlazená 11. Párci znovu předvedli spoustu pěkných akcí, avšak Jedenáctka rovněž potvrdila své kvality a byla vyrovnaným soupeřem. Nakonec však přecejen zvítězili Párci zejména díky výkonu zkušeného Vlčka.

Párci za dolar - Vychlazená 11  3:1
 

Tuhá bitva se očekávala také od druhého utkání, kde však byli Lazy Swines v duelu s King Size jasným favoritem. Hráči Sviní po celé utkání udržovali vedení a zaslouženě vyhrálii 6:4.

Lazy Swines - King Size  6:4
 

Nejvyhecovanější zápas večera předvedly týmy Spádové Legie a Včelek Medulek. Krásný zápas se bohužel v druhém poločase zvrtl v sérii nevybíravých zákroků, jež bohužel odnesl hráč Medulek Helešic nepříjemným zraněním. Naštěstí se však hrozivě vypadající rána na noze neukázala jako nějaký závažný úraz. Včelky Medulky nakonec zvítězili trefou Zgarby 6:5.

Včelky Medulky - Spádová Legie  6:5
 

Jasná záležitost v podobě vítězství Icemanů se zdál být duel Ledových mužů s Bílým Baletem. Hráči Baletu však favorita více než zaskočili a díky enormní snaze, bojovnosti a hlavně štěstí si připsali první tři body do tabulky.

Icemani - Bílý Balet  2:3
 

Závěrečné klání libinských Beerboys s Youngers Glow se nesl ve znamení nepříliš pohledné hry, avšak v rozhodujících okamžicích prokázali větší zkušenosti libinští florbalisté. Ti zásluhou nejlepšího střelce ligy Vicence vyhráli 7:5.

Beerboys Libina - Youngers Glow  7:5
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.