SPORT

Čtvrté kolo ŠFL

2. října 2010, 21:14, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Čtyři vcelku očekávané výsledky a jedno obrovské překvapení přineslo 4. kolo páteční florbalové ligy.
Jako první rozduněli mantinely v hale Obchodní akademie Párci za dolar a Vychlazená 11. Párci znovu předvedli spoustu pěkných akcí, avšak Jedenáctka rovněž potvrdila své kvality a byla vyrovnaným soupeřem. Nakonec však přecejen zvítězili Párci zejména díky výkonu zkušeného Vlčka.

Párci za dolar - Vychlazená 11  3:1
 

Tuhá bitva se očekávala také od druhého utkání, kde však byli Lazy Swines v duelu s King Size jasným favoritem. Hráči Sviní po celé utkání udržovali vedení a zaslouženě vyhrálii 6:4.

Lazy Swines - King Size  6:4
 

Nejvyhecovanější zápas večera předvedly týmy Spádové Legie a Včelek Medulek. Krásný zápas se bohužel v druhém poločase zvrtl v sérii nevybíravých zákroků, jež bohužel odnesl hráč Medulek Helešic nepříjemným zraněním. Naštěstí se však hrozivě vypadající rána na noze neukázala jako nějaký závažný úraz. Včelky Medulky nakonec zvítězili trefou Zgarby 6:5.

Včelky Medulky - Spádová Legie  6:5
 

Jasná záležitost v podobě vítězství Icemanů se zdál být duel Ledových mužů s Bílým Baletem. Hráči Baletu však favorita více než zaskočili a díky enormní snaze, bojovnosti a hlavně štěstí si připsali první tři body do tabulky.

Icemani - Bílý Balet  2:3
 

Závěrečné klání libinských Beerboys s Youngers Glow se nesl ve znamení nepříliš pohledné hry, avšak v rozhodujících okamžicích prokázali větší zkušenosti libinští florbalisté. Ti zásluhou nejlepšího střelce ligy Vicence vyhráli 7:5.

Beerboys Libina - Youngers Glow  7:5
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.