SPORT

Čtvrté kolo ŠFL přineslo brankové hody

13. října 2012, 14:21, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Krásné akce a spousta gólů byla k vidění v pátek večer v hale Obchodní akademie, kde se konalo čtvrté kolo Šumperské florbalové ligy.
 V prvním zápase změřily své síly týmy Párků a King Size. Párci začali velmi pomalu a dříve než se rozkoukali, musel mladý brankář Slavický lovit míček ze své branky. Postupem času však hráči v černém přecejen ukázali své vyšší florbalové kvality a otočili skóre až na 4:2 ve svůj prospěch. Poté však znovu polevili a výsledkem bylo snížení a nakonec i vyrovnávací gól Zouhara, který tak stanovil konečný stav na 4:4. 

Párci - King Size  4:4

Metelesku Blesku proti Dívčímu snu, to byl další zápas. Bohužel, ten byl rozhodnutý ještě před úvodním buly. Jeden z nejlepších týmů ligy Metelesku Blesku se totiž sešel v silné sestavě, naopak florbalově nepolíbený nováček soutěže nastoupil jen ve čtyřech hráčích do pole. Konečný výsledek 21:0 hovoří za vše.

Metelesku Blesku - Dívčí sen  21:0

Vyrovnané utkání se očekávalo v duelu mezi Icemany a Vychlazenou Jedenáctkou. Oboum týmům chybělo několik opor, ale i přes to se hrál solidní florbal. Více štěstí a zároveň větší touhu po vítězství měli hráči Vychlazené 11. Na brzký gól Matěje navázali další a Icemani začali dotahovat až příliš pozdě. Jedenáctka nakonec zcela zaslouženě triumfovala v poměru 6:3.

Vychlazená 11 - Icemani  6:3

Čtvrtý zápas obstaraly Včelky Medulky a Lazy Swines. Swině se sice dostaly do vedení, ale to bylo z jejich strany vše. Hráči vyznávající růžové barvy brzy rozjeli svůj obvyklý rychlý a kombinační florbal, na který soupeř zkrátka nestačil. V poločase se ještě tým kolem obránce Nemravy držel a prohrával jen 1:3, ale poté Včelky vstřelily dalších osm branek zvítězily jasně 11:2.

Včelky Medulky - Lazy Swines  11:2

Souboj nováčků mezi Falcons a Puzzlers byl posledním zápasem florbalového večera. Týmy spoléhající spíše na bojovnost než florbalovou vyspělost nepředvedly příliš pěkných kombinací a bohužel ani moc gólů. Puzlers vedli v poločase 2:0 a své vedení zdrželi i přes snížení Turka v druhé půli.

Puzzlers - Falcons  2:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.