SPORT

Čtvrté kolo ŠFL přineslo brankové hody

13. října 2012, 14:21, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Krásné akce a spousta gólů byla k vidění v pátek večer v hale Obchodní akademie, kde se konalo čtvrté kolo Šumperské florbalové ligy.
 V prvním zápase změřily své síly týmy Párků a King Size. Párci začali velmi pomalu a dříve než se rozkoukali, musel mladý brankář Slavický lovit míček ze své branky. Postupem času však hráči v černém přecejen ukázali své vyšší florbalové kvality a otočili skóre až na 4:2 ve svůj prospěch. Poté však znovu polevili a výsledkem bylo snížení a nakonec i vyrovnávací gól Zouhara, který tak stanovil konečný stav na 4:4. 

Párci - King Size  4:4

Metelesku Blesku proti Dívčímu snu, to byl další zápas. Bohužel, ten byl rozhodnutý ještě před úvodním buly. Jeden z nejlepších týmů ligy Metelesku Blesku se totiž sešel v silné sestavě, naopak florbalově nepolíbený nováček soutěže nastoupil jen ve čtyřech hráčích do pole. Konečný výsledek 21:0 hovoří za vše.

Metelesku Blesku - Dívčí sen  21:0

Vyrovnané utkání se očekávalo v duelu mezi Icemany a Vychlazenou Jedenáctkou. Oboum týmům chybělo několik opor, ale i přes to se hrál solidní florbal. Více štěstí a zároveň větší touhu po vítězství měli hráči Vychlazené 11. Na brzký gól Matěje navázali další a Icemani začali dotahovat až příliš pozdě. Jedenáctka nakonec zcela zaslouženě triumfovala v poměru 6:3.

Vychlazená 11 - Icemani  6:3

Čtvrtý zápas obstaraly Včelky Medulky a Lazy Swines. Swině se sice dostaly do vedení, ale to bylo z jejich strany vše. Hráči vyznávající růžové barvy brzy rozjeli svůj obvyklý rychlý a kombinační florbal, na který soupeř zkrátka nestačil. V poločase se ještě tým kolem obránce Nemravy držel a prohrával jen 1:3, ale poté Včelky vstřelily dalších osm branek zvítězily jasně 11:2.

Včelky Medulky - Lazy Swines  11:2

Souboj nováčků mezi Falcons a Puzzlers byl posledním zápasem florbalového večera. Týmy spoléhající spíše na bojovnost než florbalovou vyspělost nepředvedly příliš pěkných kombinací a bohužel ani moc gólů. Puzlers vedli v poločase 2:0 a své vedení zdrželi i přes snížení Turka v druhé půli.

Puzzlers - Falcons  2:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.