SPORT

Čtrnácté kolo ŠFL

18. prosince 2010, 17:50, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Čtrnácté kolo páteční florbalové ligy se neslo v duchu očekávání překvapení, jelikož se povětšinou utkali jasní favorité s outsidery.
  Do prvního utkání mezi Youngers Glow a Lazy Swines se mladíci z Youngers nesešli v dostatečném počtu, což mělo jasný rezultát v podobě kontumační výhry Sviní 3:0.

Youngers Glow - Lazy Swines 0:3 kont.


To utkání Minimaxu se Spádovou Legií se již normálně uskutečnilo a zpočátku to vypadalo na velké překvapení, jelikož se Minimax ujal vedení 2:0. Legie však podle předpokladů zápas s přehledem otočila, ačkoliv diváky na tribuně musely z předvedené hry bolet oči.

Minimax - Spádová Legie 4:8


Asi vrchol večera v podobě vyrovnané bitvy King Size s Vychlazenou 11 splnil veškerá očekávání. Skóre se přehupovalo ze strany na stranu a detektivku vyřešil až v psolední minutě nejlepší střelec ligy Vicenec v modrém dresu King Size.

King Size - Vychlazená 11 4:3


Ve čtvrtém duelu chtěli Icemani potrápit Včelky Medulky, což se jim do jisté míry podařilo. Ani jeden tým nenastoupil ani zdaleka v ideálním složení, přesto se hrál vcelku solidní florbal. Icemani ve druhé části stáhli tříbrankové manko Medulek, které však vzápětí znovu odskočily a zvítězily 7:4.

Včelky Medulky - King Size 7:4


Bílý Balet je nepříjemným soupeřem pro každý tým a na vlastní kůži se o tom přesvědčili podruhé v sezoně Párci s jediným rozdílem, že tentokrát dotáhli hráči ve žlutém utkání do vítězného konce.

Párci za dolar - Bílý Balet 6:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.