SPORT

Čtrnácté kolo ŠFL

18. prosince 2010, 17:50, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Čtrnácté kolo páteční florbalové ligy se neslo v duchu očekávání překvapení, jelikož se povětšinou utkali jasní favorité s outsidery.
  Do prvního utkání mezi Youngers Glow a Lazy Swines se mladíci z Youngers nesešli v dostatečném počtu, což mělo jasný rezultát v podobě kontumační výhry Sviní 3:0.

Youngers Glow - Lazy Swines 0:3 kont.


To utkání Minimaxu se Spádovou Legií se již normálně uskutečnilo a zpočátku to vypadalo na velké překvapení, jelikož se Minimax ujal vedení 2:0. Legie však podle předpokladů zápas s přehledem otočila, ačkoliv diváky na tribuně musely z předvedené hry bolet oči.

Minimax - Spádová Legie 4:8


Asi vrchol večera v podobě vyrovnané bitvy King Size s Vychlazenou 11 splnil veškerá očekávání. Skóre se přehupovalo ze strany na stranu a detektivku vyřešil až v psolední minutě nejlepší střelec ligy Vicenec v modrém dresu King Size.

King Size - Vychlazená 11 4:3


Ve čtvrtém duelu chtěli Icemani potrápit Včelky Medulky, což se jim do jisté míry podařilo. Ani jeden tým nenastoupil ani zdaleka v ideálním složení, přesto se hrál vcelku solidní florbal. Icemani ve druhé části stáhli tříbrankové manko Medulek, které však vzápětí znovu odskočily a zvítězily 7:4.

Včelky Medulky - King Size 7:4


Bílý Balet je nepříjemným soupeřem pro každý tým a na vlastní kůži se o tom přesvědčili podruhé v sezoně Párci s jediným rozdílem, že tentokrát dotáhli hráči ve žlutém utkání do vítězného konce.

Párci za dolar - Bílý Balet 6:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).