SPORT

Čtrnácté kolo ŠFL

18. prosince 2010, 17:50, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Čtrnácté kolo páteční florbalové ligy se neslo v duchu očekávání překvapení, jelikož se povětšinou utkali jasní favorité s outsidery.
  Do prvního utkání mezi Youngers Glow a Lazy Swines se mladíci z Youngers nesešli v dostatečném počtu, což mělo jasný rezultát v podobě kontumační výhry Sviní 3:0.

Youngers Glow - Lazy Swines 0:3 kont.


To utkání Minimaxu se Spádovou Legií se již normálně uskutečnilo a zpočátku to vypadalo na velké překvapení, jelikož se Minimax ujal vedení 2:0. Legie však podle předpokladů zápas s přehledem otočila, ačkoliv diváky na tribuně musely z předvedené hry bolet oči.

Minimax - Spádová Legie 4:8


Asi vrchol večera v podobě vyrovnané bitvy King Size s Vychlazenou 11 splnil veškerá očekávání. Skóre se přehupovalo ze strany na stranu a detektivku vyřešil až v psolední minutě nejlepší střelec ligy Vicenec v modrém dresu King Size.

King Size - Vychlazená 11 4:3


Ve čtvrtém duelu chtěli Icemani potrápit Včelky Medulky, což se jim do jisté míry podařilo. Ani jeden tým nenastoupil ani zdaleka v ideálním složení, přesto se hrál vcelku solidní florbal. Icemani ve druhé části stáhli tříbrankové manko Medulek, které však vzápětí znovu odskočily a zvítězily 7:4.

Včelky Medulky - King Size 7:4


Bílý Balet je nepříjemným soupeřem pro každý tým a na vlastní kůži se o tom přesvědčili podruhé v sezoně Párci s jediným rozdílem, že tentokrát dotáhli hráči ve žlutém utkání do vítězného konce.

Párci za dolar - Bílý Balet 6:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.