Comeback Karla Kupce

25. června 2008, 08:29, rejdakce
Dolní Bousov - Karel Kupec je zpět. Po drobném zaváhání v Humpolci se opět blýskl ve své vítězné formě a svým letošním třetím vítěztvím si upevnil průběžné vedení ve třídě D3JB 600, když po skvěle zajetém měřeném treninku, ve kterém se jako jediný z juniorů dostal pod 33s na kolo, vyhrál i všechny rozjížďky a po startu z pole-position opět nedal soupeřům sebemenší šanci.
Vítěz závodu z Humpolce, mladší z Kupců - Radomír si tentokráte vybíral smůlu při potížích z technikou a nakonec byl rád za poslední místo na roštu A finále. Skvěle zvládnutou stíhací jízdou však nakonec bral body za čtvrté místo a posunul se na průběžné páté místo v hodnocení šampionátu. V šesnáctistovkách opět zvítězil Vít Nosálek, i když se ve finále musel potýkat z výborně startujícím Ondřejem Musilem, kterého zdolal až ve třetím kole krásným předjížděcím manévrem a dojel si pro zasloužené vítězství. Nejmladšímu z autokrosařů, Milanu Vaňkovi se tentokrát nedařilo a závod pro poruchu motoru nedokončil.

NA DYMYTRY ZADARMO

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).