SPORT

Comeback Karla Kupce

25. června 2008, 08:29, rejdakce
Dolní Bousov - Karel Kupec je zpět. Po drobném zaváhání v Humpolci se opět blýskl ve své vítězné formě a svým letošním třetím vítěztvím si upevnil průběžné vedení ve třídě D3JB 600, když po skvěle zajetém měřeném treninku, ve kterém se jako jediný z juniorů dostal pod 33s na kolo, vyhrál i všechny rozjížďky a po startu z pole-position opět nedal soupeřům sebemenší šanci.
Vítěz závodu z Humpolce, mladší z Kupců - Radomír si tentokráte vybíral smůlu při potížích z technikou a nakonec byl rád za poslední místo na roštu A finále. Skvěle zvládnutou stíhací jízdou však nakonec bral body za čtvrté místo a posunul se na průběžné páté místo v hodnocení šampionátu. V šesnáctistovkách opět zvítězil Vít Nosálek, i když se ve finále musel potýkat z výborně startujícím Ondřejem Musilem, kterého zdolal až ve třetím kole krásným předjížděcím manévrem a dojel si pro zasloužené vítězství. Nejmladšímu z autokrosařů, Milanu Vaňkovi se tentokrát nedařilo a závod pro poruchu motoru nedokončil.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.