SPORT

Comeback Karla Kupce

25. června 2008, 08:29, rejdakce
Dolní Bousov - Karel Kupec je zpět. Po drobném zaváhání v Humpolci se opět blýskl ve své vítězné formě a svým letošním třetím vítěztvím si upevnil průběžné vedení ve třídě D3JB 600, když po skvěle zajetém měřeném treninku, ve kterém se jako jediný z juniorů dostal pod 33s na kolo, vyhrál i všechny rozjížďky a po startu z pole-position opět nedal soupeřům sebemenší šanci.
Vítěz závodu z Humpolce, mladší z Kupců - Radomír si tentokráte vybíral smůlu při potížích z technikou a nakonec byl rád za poslední místo na roštu A finále. Skvěle zvládnutou stíhací jízdou však nakonec bral body za čtvrté místo a posunul se na průběžné páté místo v hodnocení šampionátu. V šesnáctistovkách opět zvítězil Vít Nosálek, i když se ve finále musel potýkat z výborně startujícím Ondřejem Musilem, kterého zdolal až ve třetím kole krásným předjížděcím manévrem a dojel si pro zasloužené vítězství. Nejmladšímu z autokrosařů, Milanu Vaňkovi se tentokrát nedařilo a závod pro poruchu motoru nedokončil.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).