SPORT

Comeback Karla Kupce

25. června 2008, 08:29, rejdakce
Dolní Bousov - Karel Kupec je zpět. Po drobném zaváhání v Humpolci se opět blýskl ve své vítězné formě a svým letošním třetím vítěztvím si upevnil průběžné vedení ve třídě D3JB 600, když po skvěle zajetém měřeném treninku, ve kterém se jako jediný z juniorů dostal pod 33s na kolo, vyhrál i všechny rozjížďky a po startu z pole-position opět nedal soupeřům sebemenší šanci.
Vítěz závodu z Humpolce, mladší z Kupců - Radomír si tentokráte vybíral smůlu při potížích z technikou a nakonec byl rád za poslední místo na roštu A finále. Skvěle zvládnutou stíhací jízdou však nakonec bral body za čtvrté místo a posunul se na průběžné páté místo v hodnocení šampionátu. V šesnáctistovkách opět zvítězil Vít Nosálek, i když se ve finále musel potýkat z výborně startujícím Ondřejem Musilem, kterého zdolal až ve třetím kole krásným předjížděcím manévrem a dojel si pro zasloužené vítězství. Nejmladšímu z autokrosařů, Milanu Vaňkovi se tentokrát nedařilo a závod pro poruchu motoru nedokončil.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).