ZPRÁVY

Co dělat, když splátky na úvěry přerostly přes naše příjmy?

21. dubna 2014, 20:33, redakce, PR
To je otázka, kterou asi řeší velká část obyvatel České republiky. Každý občan v této republice má dluhy minimálně ve výši 100.000 Kč. Tato částka platí i pro kojence a občany v neproduktivním věku. Statistické údaje, ale i realita jsou neúprosné. Dluhy má téměř každá domácnost v ČR. Nízké příjmy v rodinách vedou občany do náruče úvěrové spirály, která však každý měsíc otevírá otázku „KDE VZÍT NA SPLÁTKY?“
Na tuto otázku je několik odpovědí, ale jen ten, koho se to týká, určí, která odpověď je správná, protože každý z nás je v jiné situaci a sám určuje svoji budoucnost.

1. „Jednoduchým řešením“ se jeví, že si na úhradu starých splátek vezmu novou půjčku a pro aktuální měsíc je situace vyřešená. Peníze z nové „výhodné“ půjčky vydrží možná i na splátky další měsíc, ale CO POTOM?

2. Dalším „dobrým“ řešením se může zdát NEPLATIT NIC, protože na to nemám. Myslet si, že věřitel, ať je to banka nebo nějaká nebankovní společnost, to musí pochopit. Špatná zpráva je, že to nikdo nepochopí a bude trvat na svém, že chce splátky a navíc ještě nějaké peníze za upomínky a sankční úrok z nezaplacené splátky. Toto řešení také K CÍLI NEVEDE. .

3. Pak je tu možnost KONSOLIDOVAT své staré úvěry a z několika splátek udělat jednu menší, prodloužit splatnost a tím dostat své úvěry pod kontrolu. POZOR, je nutné si pohlídat, aby byly zkonsolidovány všechny závazky, aby se KONSOLIDACÍ dluhová zátěž nezvýšila. Potom to situaci neřeší a příští měsíc budeme stát opět před otázkou, „KDE NA TO VZÍT?“

4. Rozumným řešením, kdy už opravdu nevidím východisko ze své situace, je INSOLVENCE nebo chcete-li OSOBNÍ BANKROT. Je to jediné LEGÁLNÍ ŘEŠENÍ situace, do které jsme se dostali. Není rozhodující, zda jsme se do dluhové pasti dostlali řízením osudu (nezaměstnanost, nemoc, snížení platu atd. ) nebo, že jsme jen neodhadli naši schopnost splácet.Chcete dobře KONSOLIDOVAT své úvěry?


Pokud toto řešení je pro vás aktuální a reálné, pak neváhejte a využijte situaci, kdy jedna banka na českém trhu přišla s myšlenkou, „pokud někdo splácel své dluhy doposud bez problémů, tak bude splácet i nižší splátku“, proto není nutné dokládat příjmy a výdaje domácnosti, do 1.000.000 Kč nepožadují zástavu nemovitosti. Důležitý je fakt, že doposud byly vždy splátky placeny řádně a včas a že nová splátka bude nižší než součet všech původních splátek. Na této myšlence je postavena KONSOLIDACE v této bance. 

Bližší informace lze získat:
Dluhová a úvěrová poradna, Slovanská 7, Šumperk
telefon: 724 032 984


Chcete se legálně dostat z dluhové pasti?INSOLVENCE nebo OSOBNÍ BANKROT - jediný způsob, jak se legálně dostat z dluhové pasti. Mýty a fámy, které se kolem Osobních bankrotů vedou, nejsou vždy založeny na pravdě a zkušenosti. Každý případ je individuální. Před rozhodnutím zda své dluhy budu řešit oddlužením nebo zda existuje jiné řešení, je vždy dobré situaci probrat s odborníkem, který má praktické zkušenosti.

Bližší informace lze získat:
Dluhová a úvěrová poradna, Slovanská 7, Šumperk
telefon: 725 540 139

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.4.2014 00:40
Titulek: odborníci pomůžou
Autor: aNONYM
118
133
Poradna je dobrá věc a určitě se vyplatí ji navštívit po cestě s provazem ke stromu.
Reagovat
Datum: 25.4.2014 05:19
Titulek: a kdo poradí vládě a parlamentu
Autor: Valda
115
131
když dluh už je ve výši 160 tisíc na hlavu včetně kojenců
Reagovat
Datum: 27.4.2014 14:23
Titulek: Bez titulku
Autor: joe
91
117
Bohužel tak na 90 % jsou tyto dluhy zbytečné a je to o tom, že spousta lidí chce všechno a hned a neposlouchali své rodiče, nekupovat to, na co nemám. Znám jich spoustu, vysoké dluhy, ale výbava bytu o jaké se mi ani nesnilo, nejmodernější mobily, na dovolenou se musí přece každý rok, vždyť co by na to řekli sousedé a kamarádi, že nikam nejedeme atd. atd. a pořád dokola
Reagovat
Datum: 23.5.2014 09:40
Titulek: Bez titulku
Autor: Dáda
110
ale když dluhy přerostou přes hlavu, tak už moc šancí není. Těžko mi pomůže říkat si, že jsem to zvorala. V tom případě jsem vděčná za každou pomoc a dobrou radu.
Reagovat