SPORT

Na Sedle se s počasím nejlépe vypořádal Kestler

22. července 2001, 19:46, nei
   ČERVENOHORSKÉ SEDLO - Aleš Kestler z týmu Cyklo Stratílek Litomyšl se v sobotu dokázal ze všech nejlépe vypořádat s nepříznivým počasím a zvítězil na Velké ceně Energotisu, patnáctém závodě Moravského poháru –FORT FRAMES 2001. Na desetikilometrové trase s průměrným stoupáním 5% dosáhl času 24:09.
   ČERVENOHORSKÉ SEDLO - Aleš Kestler z týmu Cyklo Stratílek Litomyšl se v sobotu dokázal ze všech nejlépe vypořádat s nepříznivým počasím a zvítězil na Velké ceně Energotisu, patnáctém závodě Moravského poháru –FORT FRAMES 2001. Na desetikilometrové trase s průměrným stoupáním 5% dosáhl času 24:09.

   Velký boj o vítězství se strhl v kategorii B mužů do čtyřiceti let, kde o vítězi, kterým se stal Roman Kupka, rozhodovali pouhé dvě vteřiny. V kategorii C do padesáti let zvítězil třetí muž průběžného pořadí Josef Slezák před loňským vítězem kategorie Liborem Trochtou. Mezi nejstaršími závodníky dominoval loňský suverén Miroslav Lujka a jako jediná žena si pro prvenství přijela Lenka Valouchová z SKP Šumperk.

   Překvapením byl start loňského vítěze MP Miroslava Slezáčka, který po zranění ze začátku sezóny nezávodil. Se svým handicapem se však dokázal poprat a dojel na dvaadvacátém místě.

   V nepříznivém počasí se nikomu ze závodníkům nepodařilo překonat traťový rekord Miroslava Vlčka z loňského roku, který z Koutů na Červenohorské sedlo vyjel za neuvěřitelných 23 minut 28 sekund. V letošním ročníku se však účastníci museli vyrovnat nejenom s vytrvalým deštěm, ale v cílové rovince museli odolat i mohutným nárazům studeného větru.

Zde je Výsledková listina Velké ceny Energotisu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).