SPORT

Hokejová první liga je zachráněna!

5. června 2001, 09:28, Rejdakce
Hokejová první liga je zachráněna!    ŠUMPERK - Nebezpečí, že šumperský hokej po dvou letech kvůli nedostatku financí ztratí prvoligovou licenci, je zažehnáno: do hry vstoupil nový strategický obchodní partner, který do klubu vloží několik milionů korun a dodá většinu hráčů.
   ŠUMPERK - Nebezpečí, že šumperský hokej po dvou letech kvůli nedostatku financí ztratí prvoligovou licenci, je zažehnáno: do hry vstoupil nový strategický obchodní partner, který do klubu vloží několik milionů korun a dodá většinu hráčů.

   Významnou roli sehrají také tradiční obchodní partneři, jméno nového strategického partnera však výkonný výbor HC Draci zatím neprozradil. Jeden z členů výkonného výboru, Jan Kastner, pro ČTK uvedl, že ve vedení šumperského hokeje zasednou v příští sezóně například ještě v loňském roce aktivní extraligový rozhodčí Oldřich Brada a někdejší extraligový hokejista Aleš Tomášek.

   O problémech šumperského hokeje čtěte ZDE.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru