SPORT

Špatná zpráva týdne: šumperský hokej zřejmě sestoupí z první ligy

24. května 2001, 13:08, Rejdakce
Špatná zpráva týdne: šumperský hokej zřejmě sestoupí z první ligy    HOKEJ - Právě v těchto dnech se rozhoduje o dalším osudu hokeje v Šumperku. Zpráva o tom, že první liga tady pravděpodobně končí, zasáhla hokejové příznivce jako blesk z čistého nebe. Nejednoho asi napadla otázka: o co tedy Draci v minulé sezóně tak těžce bojovali?!
   HOKEJ - Právě v těchto dnech se rozhoduje o dalším osudu hokeje v Šumperku. Zpráva o tom, že první liga tady pravděpodobně končí, zasáhla hokejové příznivce jako blesk z čistého nebe. Nejednoho asi napadla otázka: o co tedy Draci v minulé sezóně tak těžce bojovali?!

   Za vším stojí společnost HC Draci, která zajišťovala prvoligový tým a před několika dny nečekaně z hokeje vystoupila. Důvod? Nechce prý zahájit další sezónu bez včasného finančního pokrytí s tím, že by sezónu nemuseli celou peněžně "ustát". Po jednáních se sponzory chybějí podle mluvčího společnosti Luďka Šperlicha na zajištění bezproblémového průběhu celé sezóny ještě celé tři miliony korun.

   Představa, že se do Šumperka vrátí druhá liga, je jistě nejen pro hokejové fandy, ale i pro hráče nepřijatelná. Miroslav Viktorín, který je předsedou Občanského sdružení Hockey Club, jež zajišťuje všechny mládežnické týmy a jejímž majetkem je také prvoligová licence, však situaci příliš nadějně nevidí. Také Hockey Club je totiž nenadálým zvratem zaskočen a vyjednává v těchto dnech se sponzory. Podle Viktorina v Šumperku mužský hokej zůstane, ale na jaké úrovni nedokáže nyní odhadnout.

   Co si o situaci myslíte vy? Budete dál sledovat šumperský hokej i v případě, že bude znovu jen druholigový? Napište nám!


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).