SPORT

Draci prohráli s Rosicemi 1:4, začíná nadstavbová část

17. prosince 2000, 10:43, Rejdakce
   ŠUMPERK - První část 1. ČP ligy vyhrály Rosice, Šumperk je na posledním 14. místě. Pro srovnání: První Rosice nasbíraly 35 bodů (15 výher, 5 remíz a 6 proher), poslední Šumperk má 12 bodů (3 výhry, 6 remíz, 17 proher). Sobotní vzájemné utkání obou celků se odvíjelo podle očekávání.
   ŠUMPERK - První část 1. ČP ligy vyhrály Rosice, Šumperk je na posledním 14. místě. Pro srovnání: První Rosice nasbíraly 35 bodů (15 výher, 5 remíz a 6 proher), poslední Šumperk má 12 bodů (3 výhry, 6 remíz, 17 proher). Sobotní vzájemné utkání obou celků se odvíjelo podle očekávání.

   Rosice si pouze upevnily své vedoucí postavení v tabulce 1. ČP ligy. Do vedení poslal Senátory už v úvodu 4. minuty Robert Vavroch. Draci sice byli aktivnější, ale recept na rosického gólmana Hrachovinu bohužel nenalezli. Naopak hosté ve 12. minutě Kočarovou brankou zvýšili vedení a kontrolovali vývoj zápasu.

   Jedinou branku Šumperka vstřelil ve 40. minutě Kucharczyk, ale snižoval již pouze na 1:3. Definitivní podobu skóre dal svou druhou trefou v utkání ve 43. minutě Robert Holý. Kočara s Lukášem Krajíčkem zápas nedohráli, protože po vzájemné potyčce vyfasovali trest do konce utkání.

   V nadstavbové části se Draci utkají s Rosicemi, Chomutovem, Opavou, Třebíčí, Berounem, Ústím nad Labem a Ytongem Brno. Poté nastane boj o záchranu pro celky na 9. až 14. místě. Výsledky Draků zatím fanouškům příliš optimismu do krve nevlévají.

   V kanadském bodování je na 15. místě v tabulce Dušan Bařica, má 23 bodů (16 branek a 7 asistencí). Ze šumperských hokejistů se do 50. místa ve statistice vlezl ještě Pavel Metlička na 38. místě (17 bodů) a Jakub Šesták (47. místo, 15 bodů).


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).