SPORT

Draci opět neuhájili vedení a remizovali s Ytongem Brno 4:4

18. listopadu 2000, 21:01, Rejdakce
Draci opět neuhájili vedení a remizovali s Ytongem Brno 4:4    ŠUMPERK - Problém slabých posledních třetin pronásleduje šumperský hokej i nadále. Průběh zápasu s Ytongem Brno naleznete zde.
   ŠUMPERK - Problém slabých posledních třetin pronásleduje šumperský hokej i nadále. Souboj mezi Šumperkem a Ytongem sice rozjeli lépe hosté a po gólu Vaka vedli v 6. minutě 1:0. Draci si ovšem uvědomovali své možnosti soupeře v tabulce předstihnout.

   Šumperští hokejisté zabrali a po čtyřiceti minutách vedli již rozdílem dvou branek 4:2. "Prokleté" závěrečné třetiny se však Draci nemůžou zbavit. V 51. minutě snížil brněnský Loušek na 4:3 a pouhých 46 sekund před koncem v power-play srovnal na konečných 4:4 Hruška.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).