SPORT

Draci opět neuhájili vedení a remizovali s Ytongem Brno 4:4

18. listopadu 2000, 21:01, Rejdakce
Draci opět neuhájili vedení a remizovali s Ytongem Brno 4:4    ŠUMPERK - Problém slabých posledních třetin pronásleduje šumperský hokej i nadále. Průběh zápasu s Ytongem Brno naleznete zde.
   ŠUMPERK - Problém slabých posledních třetin pronásleduje šumperský hokej i nadále. Souboj mezi Šumperkem a Ytongem sice rozjeli lépe hosté a po gólu Vaka vedli v 6. minutě 1:0. Draci si ovšem uvědomovali své možnosti soupeře v tabulce předstihnout.

   Šumperští hokejisté zabrali a po čtyřiceti minutách vedli již rozdílem dvou branek 4:2. "Prokleté" závěrečné třetiny se však Draci nemůžou zbavit. V 51. minutě snížil brněnský Loušek na 4:3 a pouhých 46 sekund před koncem v power-play srovnal na konečných 4:4 Hruška.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.