SPORT

Draci opět neuhájili vedení a remizovali s Ytongem Brno 4:4

18. listopadu 2000, 21:01, Rejdakce
Draci opět neuhájili vedení a remizovali s Ytongem Brno 4:4    ŠUMPERK - Problém slabých posledních třetin pronásleduje šumperský hokej i nadále. Průběh zápasu s Ytongem Brno naleznete zde.
   ŠUMPERK - Problém slabých posledních třetin pronásleduje šumperský hokej i nadále. Souboj mezi Šumperkem a Ytongem sice rozjeli lépe hosté a po gólu Vaka vedli v 6. minutě 1:0. Draci si ovšem uvědomovali své možnosti soupeře v tabulce předstihnout.

   Šumperští hokejisté zabrali a po čtyřiceti minutách vedli již rozdílem dvou branek 4:2. "Prokleté" závěrečné třetiny se však Draci nemůžou zbavit. V 51. minutě snížil brněnský Loušek na 4:3 a pouhých 46 sekund před koncem v power-play srovnal na konečných 4:4 Hruška.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).