SPORT

Draci opět neuhájili vedení a remizovali s Ytongem Brno 4:4

18. listopadu 2000, 21:01, Rejdakce
Draci opět neuhájili vedení a remizovali s Ytongem Brno 4:4    ŠUMPERK - Problém slabých posledních třetin pronásleduje šumperský hokej i nadále. Průběh zápasu s Ytongem Brno naleznete zde.
   ŠUMPERK - Problém slabých posledních třetin pronásleduje šumperský hokej i nadále. Souboj mezi Šumperkem a Ytongem sice rozjeli lépe hosté a po gólu Vaka vedli v 6. minutě 1:0. Draci si ovšem uvědomovali své možnosti soupeře v tabulce předstihnout.

   Šumperští hokejisté zabrali a po čtyřiceti minutách vedli již rozdílem dvou branek 4:2. "Prokleté" závěrečné třetiny se však Draci nemůžou zbavit. V 51. minutě snížil brněnský Loušek na 4:3 a pouhých 46 sekund před koncem v power-play srovnal na konečných 4:4 Hruška.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.