Draci opět neuhájili vedení a remizovali s Ytongem Brno 4:4

18. listopadu 2000, 21:01, Rejdakce
Draci opět neuhájili vedení a remizovali s Ytongem Brno 4:4    ŠUMPERK - Problém slabých posledních třetin pronásleduje šumperský hokej i nadále. Průběh zápasu s Ytongem Brno naleznete zde.
   ŠUMPERK - Problém slabých posledních třetin pronásleduje šumperský hokej i nadále. Souboj mezi Šumperkem a Ytongem sice rozjeli lépe hosté a po gólu Vaka vedli v 6. minutě 1:0. Draci si ovšem uvědomovali své možnosti soupeře v tabulce předstihnout.

Šumperští hokejisté zabrali a po čtyřiceti minutách vedli již rozdílem dvou branek 4:2. "Prokleté" závěrečné třetiny se však Draci nemůžou zbavit. V 51. minutě snížil brněnský Loušek na 4:3 a pouhých 46 sekund před koncem v power-play srovnal na konečných 4:4 Hruška.