SPORT

Šumperk má novodobé hrdiny

4. dubna 2007, 13:37, www.hokejsumperk2003.cz
Šumperk má novodobé hrdiny Šumperk /Hodonín - - JE DOBOJOVÁNO! ŠUMPERK SE VRACÍ DO PRVNÍ LIGY. Draci dokázali v Hodoníně ve třetí třetině čtvrtého utkání finálové série doslova smést Drtiče z ledu a po zásluze vybojovat postup do první ligy. Radim Antonovič trefil ve 49. minutě postup, který stvrdil Šumperk dalšími dvěma góly. Ihned po utkání se na led vrhla opět početná skupina šumperských příznivců, kteří se stejně jako fanoušci Hodonína postarali o fantastickou atmosféru celého finále.
Šumperk /Hodonín - - JE DOBOJOVÁNO! ŠUMPERK SE VRACÍ DO PRVNÍ LIGY. Draci dokázali v Hodoníně ve třetí třetině čtvrtého utkání finálové série doslova smést Drtiče z ledu a po zásluze vybojovat postup do první ligy. Radim Antonovič trefil ve 49. minutě postup, který stvrdil Šumperk dalšími dvěma góly. Ihned po utkání se na led vrhla opět početná skupina šumperských příznivců, kteří se stejně jako fanoušci Hodonína postarali o fantastickou atmosféru celého finále.

FI4, 29.3.2007 18:00
SHK Hodonín1
Šumperk4

ŠUMPERKU, SLAV! JSME V PRVNÍ LIZE!


Podrobnosti:
Třetiny: 0:1, 1:0, 0:3.
Branky a nahrávky: 27. Špelda (Karlíček) - 13. Martinka (Holík), 49. Antonovič (Kališ), 53. Stejskal (I. Kratěna), 54. Antonovič. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .


Komentář zápasu:
Michaela Ficnarová

Je 21.33 hod. Dva autobusy plné šumperských fanoušků právě míří z Hodonína a vezou si definitivní skalp ze soupeřova ledu v podobě prvoligové jistoty pro příští sezónu. Do nočního ticha se ozývá jednotný pokřik: "Prvoligoví, prvoligoví, my jsme stejně prvoligoví!!!"

Zatímco úvodní dva duely v Šumperku vyzněly poměrně jednoznačně ve prospěch Draků, situace se stejně jako včera přiostřila v Teza aréně v Hodoníně, kde hnalo Drtiče kupředu opět přes 3000 fanoušků. Od samého úvodu byly oba týmy vyrovnanými soupeři. Již ve 4. minutě ujel domácím Drtičům při vlastním oslabení Martin Stejskal, avšak jeho střela pouze rozezvučela tyč Kubešovy brány. Byl to právě Stejskal, který o 2 minuty později minul kotouč před bránou hostů. Na obou stranách se hrál vyrovnaný hokej, avšak první branku se podařilo vstřelit Drakům, kdy v čase 12:19 propálil Kubeše Ladislav Martinka za asistence Aleše Holíka a jásot šumperských fanoušků neměl konce.

Do druhé třetiny vstoupili Draci s jednogólovým vedením. Ve 23. minutě zahrozili Ohnutek a Martinka. Na druhé straně se Šurkova střela odrazila od Holíka mimo. V čase 25:47 byl vyloučen za nafilmovaný pád Ladislav Martinka a 68 vteřin před vypršením jeho trestu zdvihl ze sedadel tři tisíce diváků vyrovnávací gól Lukáše Špeldy. Ve druhé třetině měly oba týmy na holích ještě několik vyložených šancí, které však výborně chytající brankáři za svá záda nepustili. Obě mužstva tedy odcházela po druhé třetině do kabin za stavu 1:1.

Úvod 3. třetiny byl ve znamení dvou přesilovek Šumperka, avšak ani jednu se Drakům nepodařilo využít. O necelé 4 minuty později se v čase 48:17 prosadil Radim Antonovič a za obrovké radosti dračího kotle opět převážil vedení na stranu Šumperka. Jako opařená byla hodonínská TEZA po gólu Martina Stejskala na 1:3 a v čase 53:22 po samostatné akci Radima Antonoviče utichla s halou i jakákoliv naděje na zdramatizování série. Draci s přehledem dohráli zbytek utkání, dostali ještě šanci na zvýšení skóre v podobě přesilovky 5 na 3, avšak stav zůstal nezměněn.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.4.2007 22:09
Titulek: Hrdiny???
Autor: Mart.ini
97
A v cem to hrdinstvi spociva? V hrani hokeje?:-)))) No to je teda titulek.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.