SPORT

Šumperk vyhrál 5:0 a je krůček od první ligy!

28. března 2007, 08:00, www.hokejsumperk2003.cz
Šumperk vyhrál 5:0 a je krůček od první ligy! Šumperk - Jedno jediné vítězství a Šumperk se může začít radovat z postupu do první ligy. Draci díky dvěma víkendovým vítězstvím vedou v sérii 2:0 a již ve středu mohou celou sérii ukončit. Draci zadělali na nedělní výhru brankami v prvních minutách hry, celkovou podobu výsledku pak domácí stanovili v závěrečné třetině.
Šumperk vyhrál 5:0 a je krůček od první ligy! Šumperk - Jedno jediné vítězství a Šumperk se může začít radovat z postupu do první ligy. Draci díky dvěma víkendovým vítězstvím vedou v sérii 2:0 a již ve středu mohou celou sérii ukončit. Draci zadělali na nedělní výhru brankami v prvních minutách hry, celkovou podobu výsledku pak domácí stanovili v závěrečné třetině.

FI2, 25.3.2007 17:00
Šumperk5
SHK Hodonín0

Postup se zdá být sice blízko, ale Drtiči rozhodně nesloží zbraně. Na domácím ledě je budou dopředu hnát hlasití fanoušci a jak je známo - poslední krok bývá tím nejtěžším.


Podrobnosti:
Třetiny: 2:0, 0:0, 3:0.
Branky a nahrávky: 2:46 Novosad (Kučera), 3:41 Antonovič (Meluzín, Kališ), 44:08 Holík (Kučera), 47:18 Bařica (Kališ, Antonovič), 50:58 Novosad (Loužek, Kučera). Rozhodčí: Kočí - Jureček, Pala. Vyloučení: 7:9. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 4050. Průběh utkání: 0:0, 5:0.
Šumperk:Betinec - Loužek, Holík, Osina, Hajas, Kališ, Stráňovský - Novosad, Kučera, Martinka - Dostál, Ohnutek, Stejskal - Antonovič, Meluzín, Bařica - Čížek
Hodonín:Kubeš - Hoza, Pochylý, Šebek, Pokorný, Rapant, Kočara, Zapletal, Šurek, Bauer, Meixner, Obdržálek, Šťastný, Kučera, Špelda, Karlíček, Kello
Komentář zápasu:
Redakce

Šumperští hokejisté již klepou na prvoligové dveře. V dnešním druhém finále jednoznačně přehráli výběr Hodonína 5:0 a nakročili tak do odvet, které se budou hrát na jihu Moravy, s vedením 2:0 na zápasy. O osudu utkání přitom rozhodl nejspíš bleskový úder ze začátku zápasu.

Šumperk se dnes na soupeře vrhl od první minuty a již ve třetí minutě zápasu slavil poprvé. Kučera přiťukl Novosadovi a jeho rána skončila za Kubešem. Šokovaní hosté ihned poté faulovali a Draci měli možnost využít následnou přesilovku. A povedlo se. Kališ narazil Meluzínovi, ten potvrdil pozici dvorního nahrávače série a Radim Antonovič dostal našlapané tribuny na pokraj extáze. Draci odehráli první třetinu ve velkém stylu a hosty k ničemu nepustili. Sami naopak mohli v samotném jejím závěru zvýšit, ale Kučera nejprve napálil břevno a Stejskal z následného brejku minul Kubešovu branku!

I druhá třetina začala náporem šumperských barev a Holík hned v úvodu z úhlu Kubeše nepřekonal. Hra pak opadla a hrálo se vesměs ve středu hřiště, Draci trpělivě bránili a hosté se jen marně snažili vymyslet něco na pozornou domácí obranu. Až v 35. minutě se před Betince protlačil Šurek, ale brankář Draků kotouč schoval elegantně do lapačky. Na druhé straně Bařica dostal do stoprocentní šance Antonoviče, ten ale na ležícího Kubeše nevyzrál - k úspěchu chybělo snad jediné, tj. zvednout kotouč.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 29.3.2007 06:31
Titulek: Ne, že bych jim to nepřál ...
Autor: Grifit
... ale doufám, že zase nesežerou všechny prachy co je schopno město dát na sport. Hokejisté! Jsou i jiné sporty!
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).