SPORT

GKŠ má 4 závodnice v žákovském výběru ČR!

14. března 2007, 08:54, Helena Konopová
Šumperk - Ještě před začátkem závodní sezóny byly pozvány nejtalentovanější žákyně republiky do Prahy, aby ukázaly svou silovou a technickou připravenost a mohly se tak ucházet o zařazení do výběru žákyň ČR.
Šumperk - Ještě před začátkem závodní sezóny byly pozvány nejtalentovanější žákyně republiky do Prahy, aby ukázaly svou silovou a technickou připravenost a mohly se tak ucházet o zařazení do výběru žákyň ČR.

Mezi pozvanými byly i dvě mladičké gymnastky ze Šumperka Viktorie Harásková a Simona Kozáková. Obě ukázaly, že v tréninku nezahálejí a přesvědčily trenérský tým, že mezi dvacítku nejlepších patří.

Díky výsledkům v uplynulém období byly do výběru zařazeny i bez absolvování testů další naše závodnice Kateřina Drenková a Pavlína Březinová. Ve dnech 17. - 18. března čeká děvčata přípravné soustředění v Brně, zaměřené na nácvik nových cvičebních tvarů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.