SPORT

Čtvrté bouwlingové zápolení v BOWLING KORZO

10. ledna 2007, 07:00, kuk
Čtvrté bouwlingové zápolení v BOWLING KORZO Šumperk - Čtvrté kolo bowlingové ligy zahájili amatérští hráči v sobotu v BOWLING KORZO Šumperk.
Šumperk - Čtvrté kolo bowlingové ligy zahájili amatérští hráči v sobotu v BOWLING KORZO Šumperk.

Zdeněk Růžička skončil tentokrát až na druhém místě za překvapivě prvním Václavem Křístkem, který podal obdivuhodný výkon - 148 bodů. Na třetím místě skončil Bohumil Brachtl. Výborný začátek předvedl Jaromír Mikulenka, kterému však nezbyly síly na závěrečný boj o prvenství a skončil na místě pátém.

"Turnaj byl velmi dramatický - o čtvrté a páté místo dokonce bojovali Jaromír Mikulenka a Milan Petržela rozhozem," popisuje průběh turnaje Olga Kašparová a dodává: "Na hráčích je vidět pravidelný každostředeční trénink a úroveň hry všech hráčů neustále stoupá."

příjmení a jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. CELKEM
Růžička Zdenek 10 10 10 8         38
Brachtl Bohumil 6 6 8 6         26
Křístek Václav 4 N 6 10         20
Mikulenka Jaromír ml. 8 8 N 2         18
Petržela Milan - 2 2 4         8
Šiška Jaroslav 2 - 4 -         6
Holubec Zdenek - 4 - -         4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.