SPORT

Na Mistrovství České republiky družstev reprezentoval i Šumperk

6. prosince 2006, 07:24, Helena Konopová, foto gym.klub
Liberec/ Šumperk - Krásná gymnastická hala liberecké Tip sport arény se stala 2. - 3. prosince dějištěm republikového šampionátu ligových družstev ve sportovní gymnastice žen.
Liberec/ Šumperk - Krásná gymnastická hala liberecké Tip sport arény se stala 2. - 3. prosince dějištěm republikového šampionátu ligových družstev ve sportovní gymnastice žen.

Gymnastický klub Šumperk měl své zastoupení v soutěži I. ligy. Družstvo startovalo ve složení: Březinová, Drenková, Harásková D., Hrivnáková a Valová.

Po vcelku solidním výkonu si děvčata oproti loňskému roku o jednu příčku polepšila a vybojovala pěkné 6. místo. Znamená to i nadále udržení v I. lize. V soutěži jednotlivkyň si nejlépe vedly Ivona Hrivnáková a Pavlína Březinová, které shodně obsadily 14. místo. Povzbudivé jsou i výsledky na jednotlivých nářadích, kde se děvčatům několikrát podařilo proniknout do první desítky. Na přeskoku byla Kateřina Valová 10., na bradlech velmi dobře zacvičily Dominika Harásková (6. místo) a Pavlína Březinová (9. místo). Pěkná sestava Ivony Hrivnákové na kladině byla rozhodčími ohodnocena jako 8. nejlepší.

Ve druhé lize naše mladičké závodnice hostovaly v jiných klubech. Simona Kozáková absolvovala svůj první start na mistrovství republiky v družstvu TJ Šumperk a Viktorie Harásková cvičila za TJ Chrudim. Uplynulé mistrovství republiky bylo posledním závodem pro Dominiku Haráskovou, která ukončila dlouholetou gymnastickou kariéru a bude se nadále věnovat atletice. Gymnastický klub Šumperk touto cestou děkuje Dominice za vzornou reprezentaci klubu i města a přeje hodně úspěchů v dalším sportovním životě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).