SPORT

Jubilejní ročník Chlapáckého běhu zahájil svou podzimní část výběhem na Senovou

5. září 2000, 08:55, nei
   ŠUMPERK – Osmým závodem odstartovala minulou středu podzimní část desátého ročníku Chlapáckého běhu. Na startu se sešlo celkem 69 vytrvalců, z toho 7 žen. Trať o délce pěti kilometrů a s převýšením 300 metrů nejrychleji zdolal Tomáš Tempír ze šumperského Ski klubu, který na trati strávil sedmnáct a půl minuty.
ŠUMPERK – Osmým závodem odstartovala minulou středu podzimní část desátého ročníku Chlapáckého běhu. Na startu se sešlo celkem 69 vytrvalců, z toho 7 žen. Trať o délce pěti kilometrů a s převýšením 300 metrů nejrychleji zdolal Tomáš Tempír ze šumperského Ski klubu, který na trati strávil sedmnáct a půl minuty.

   V celkovém pořadí si prvenství udržel Rostislav Urban, který na Tempíra ztratil přes dvě minuty a musel se spokojit s pátým místem. Druhý muž celkového pořadí, Jan Fleischman, doběhl na šestém místě a na vedoucího Urbana ztrácí jeden bod. Na třetím místě superžebříčku se se ztrátou deseti bodů drží Jan Medlík, který v juniorech skončil na šestém místě, celkově mu pak patřila devatenáctá příčka. Mezi ženami si nejlépe vedla Marie Valouchová, která v konkurenci "chlapáků" vybojovala třicáté šesté místo a celkově jí patří dvacátá osmá příčka v superžebříčku.

   V celkovém pořadí (zohledňujícím věk sportovce) si i přes neúčast na Běhu na Senovou udržel prvenství František Kochwasser s více než čtyřicetibodovým náskokem před v pořadí druhým Janem Hejlem. V žebříčku účasti stále vede Manfred Herbst, který na Chlapáckých bězích startuje již od roku 1991. Další ze seriálu Chlapáckých běhů, Podzimní kros Obchodní akademie, proběhne již ve středu 13. září na Liščí hájence v Temenici.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).