SPORT

Gymnastkám začala nová sezóna – VÍTKOVICE CUP

1. listopadu 2006, 15:00, Helena Konopová
Gymnastkám začala nová sezóna – VÍTKOVICE CUP Šumperk - Podzimní sezóna začíná pro gymnastky tradičně jedním z nejprestižnějších závodů v ČR – Vítkovickým pohárem. Tento mezinárodní závod je předposledním závodem Českého poháru. Pravidelně se do Ostravy sjíždí silná konkurence českých i zahraničních klubů.
Šumperk - Podzimní sezóna začíná pro gymnastky tradičně jedním z nejprestižnějších závodů v ČR – Vítkovickým pohárem. Tento mezinárodní závod je předposledním závodem Českého poháru. Pravidelně se do Ostravy sjíždí silná konkurence českých i zahraničních klubů.

Gymnastický klub Šumperk vyslal na tento závod 4 reprezentantky v žákovské kategorii. Nejlépe si vedla Ivona Hrivnáková.¨Prošla závodem bez větších chyb a obsadila výborné 8. místo. Mezi českými gymnastkami skončila čtvrtá, a to jí dává reálnou šanci nominovat se na mezistátní utkání jako členka reprezentačního družstva žákyň ČR. Kateřina Drenková se po dlouhé nemoci teprve dostává do formy, přesto zvládla solidně své sestavy a obsadila 17. místo. Pavlína Březinová předvedla poprvé v závodě salto na kladině (prvek obtížnosti D), pokazila však sestavu na prostných a to ji odsunulo na celkové 22. místo. Naše nejmladší účastnice tohoto závodu Viktorie Harásková se musela poprat se staršími a zkušenějšími závodnicemi a ve výsledkové listině figuruje na 35. místě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.