SPORT

Gymnastkám začala nová sezóna – VÍTKOVICE CUP

1. listopadu 2006, 15:00, Helena Konopová
Gymnastkám začala nová sezóna – VÍTKOVICE CUP Šumperk - Podzimní sezóna začíná pro gymnastky tradičně jedním z nejprestižnějších závodů v ČR – Vítkovickým pohárem. Tento mezinárodní závod je předposledním závodem Českého poháru. Pravidelně se do Ostravy sjíždí silná konkurence českých i zahraničních klubů.
Šumperk - Podzimní sezóna začíná pro gymnastky tradičně jedním z nejprestižnějších závodů v ČR – Vítkovickým pohárem. Tento mezinárodní závod je předposledním závodem Českého poháru. Pravidelně se do Ostravy sjíždí silná konkurence českých i zahraničních klubů.

Gymnastický klub Šumperk vyslal na tento závod 4 reprezentantky v žákovské kategorii. Nejlépe si vedla Ivona Hrivnáková.¨Prošla závodem bez větších chyb a obsadila výborné 8. místo. Mezi českými gymnastkami skončila čtvrtá, a to jí dává reálnou šanci nominovat se na mezistátní utkání jako členka reprezentačního družstva žákyň ČR. Kateřina Drenková se po dlouhé nemoci teprve dostává do formy, přesto zvládla solidně své sestavy a obsadila 17. místo. Pavlína Březinová předvedla poprvé v závodě salto na kladině (prvek obtížnosti D), pokazila však sestavu na prostných a to ji odsunulo na celkové 22. místo. Naše nejmladší účastnice tohoto závodu Viktorie Harásková se musela poprat se staršími a zkušenějšími závodnicemi a ve výsledkové listině figuruje na 35. místě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.